NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Poniżej znajdziesz nasze najnowsze artykuły dotyczące pirotechniki i fajerwerków. Jeśli szukasz odpowiedzi na konkretne pytanie dotyczące np. petard lub organizacji pokazów fajerwerków na weselu, skorzystaj z wyszukiwania w kategoriach poniżej lub użyj wyszukiwarki u góry strony.

Obejrzyj wszystkie artykuły

kategorie

Wybierz z jakiego działu informacje interesują Cię najbardziej. Kliknij i przenieś się do świata, w którym fajerwerki nie mają żadnych tajemnic. Jeśli szukasz informacji na temat, którego nie możesz znaleźć na naszym blogu - napisz do nas maila a postaramy się uzupełnić informacje.

Fajerwerki bez tajemnic

Ogólne informacje o fajerwerkach i pirotechnice. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania takie jak na przykład: czy fajerwerki mogą same wybuchnąć.

Przepisy prawne

Informacje dotyczące używania fajerwerków zarówno w przestrzeni prywatnej jak i publicznej. Czy i kto może organizować pokazy fajerwerków np. na weselach.

Bezpieczne Strzelanie

Zajmujemy się tutaj jak sama nazwa wskazuje bezpiecznym używaniem poszczególnych fajerwerków takich jak petardy, rakiety czy wyrzutnie rurowe.

Festiwale Pirotechniczne

Znajdziesz tu opis największych ( i najmniejszych) festiwali pirotechnicznych w Polsce i na świecie na przestrzeni ostatnich lat.

NIE ZNALAZŁEŚ/ZNALAZŁAŚ INFORMACJI NA NURTUJĄCE CIĘ PYTANIE? NIC STRACONEGO. NAPISZ DO NAS A POSTARAMY SIĘ UZUPEŁNIĆ BAZĘ WIEDZY.