All Blog News>Race do pistoletów

Search

Specials

Recent Articles

Top Sellers

Lont 1cm na 1 sek (1m)
Lont 1cm na 1 sek (1m)

Grubość 3mm Czas spalania 1cm - 1sek Cena dotyczy 1-go metra

2,20 zł
PICCOLO CORSAIR CLASS S - JC01S
PICCOLO CORSAIR CLASS S - JC01S

NAJMNIEJSZE DOSTĘPNE PETARDY DRASKOWE.

2,42 zł
EXPLOSIVE I - EX1
EXPLOSIVE I - EX1

NAJMNIEJSZE DOSTĘPNE PETARDY LONTOWE.

1,99 zł
RC1 – PXP201
RC1 – PXP201

HUK

2,00 zł
SALUT - KCE201
SALUT - KCE201

NEW FUSE FIRECRACKER!

2,30 zł
GRANAT - HE0859A
GRANAT - HE0859A

MINI GRANATY ODPALANE POPRZEZ POTARCIE O DRASKĘ.

2,00 zł
Race do pistoletów
lip202019

Race do pistoletów

Race na pistolety startowe to dodatek pirotechniczny bardzo popularny wśród posiadaczy broni startowej. Do odpalenia racy wymagany jest pistolet startowy (sprawdź nasze pistolety hukowe), na końcu którego wkręcana jest specjalna nasadka mieszcząca race o średnicy 15mm. To jednak nie wszystko, w pistolecie musi być załadowana amunicja hukowa, która po wystrzeleniu odpala racę pistoletową i powoduje jej wylot do góry. Im silniejsza amunicja hukowa, tym raca pistoletowa poleci wyżej.

Wyróżniamy wiele rodzai rac do pistoletów hukowych, ale najpopularniejsze rodzaje to race do pistoletów Hukowe (tzw. knallpatronen) oraz race do pistoletów z efektami typu Comety i Wielokolorowe Błyski. Najtańsze są race hukowe, spełniają one rolę powietrznych petard. Droższe są race z efektami komet a najdroższe są race pistoletowe z efektami kolorowych błysków, które pomimo niewielkich rozmiarów potrafią stworzyć przepiękny efekt pirotechniczny na niebie.

Najczęstszym zastosowaniem rac do pistoletów hukowych jest płoszenie dzikiej zwierzyny i odstraszanie ptaków stosowane w sadownictwie. Nie bez powodu jednak race do pistoletów nazywane są racami alarmowymi. To nieodłączny element stosowany na wyprawach w góry i na akwenach wodnych. Świetnie nadają się jako sygnał alarmujący o zagrożeniu oraz bardzo dobrze spełniają się jako wskazanie miejsca pobytu w razie wypadków.
Race pistoletowe na równi z pistoletami hukowymi zagościły również na stałe przy różnego rodzaju imprezach sportowych gdzie sygnalizują na przykład rozpoczęcie wyścigu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rac pistoletowych dostępnych pod tym linkiem.
Jeżeli nie jesteście pewnie jaki produkt wybrać, skontaktujcie się z naszym biurem obsługi: Kontakt

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0,00 zł Total

Check out

Follow us on Facebook