FajerwerkiLider.pl
  • COMPOUND TB311
  • COMPOUND TB311

COMPOUND TB311

zł1,100.00
Tax included

CZERWONY PAJĄK Z BIAŁYM BROKATEM, ZIELONY PAJĄK Z BIAŁYM BROKATEM, NIEBIESKI PAJĄK Z BIAŁYM MIGOTANIEM, CZERWONY OGON ZE ZŁOTYM PAJĄKIEM Z CZERWONYM BROKATEM, ZIELONY OGON Z ZŁOTYM PAJĄKIEM Z ZIELONYM BROKATEM, NIEBIESKI OGON ZE ZŁOTYM PAJĄKIEM ZE ZŁOTYM BROKATEM, CZERWONY OGON ZE ZŁOTĄ PALMĄ I BIAŁYM BROKATEM, NIEBIESKI OGON ZE ZŁOTĄ PALMĄ I NIEBIESKĄ PERŁĄ, ZIELONY OGON Z ZIELONYMI PERŁAMI, ZIELONY OGON ZE ZŁOTYM BROKATEM, CZERWONY OGON ZE ZŁOTĄ WIERZBĄ, CHRYZANTEMA Z BUKIETEM I OGONEM, CZERWONY OGON Z KORONĄ, ZIELONY OGON Z KORONĄ, BIAŁY BROKATOWY BUKIET, CZERWONY OGON Z BIAŁYM BROKATEM Z HUKIEM, TRZY GWIZDY, TRZESZCZĄCY BUKIET, CZERWONY OGON Z BIAŁYM BROKATEM Z HUKIEM, CZERWONY OGON Z RÓŻEM, NIEBIESKI OGON Z PERŁAMI, TRZESZCZĄCY BUKIET, OGON Z TRZESZCZĄCYMI GWIAZDKAMI HUKIEM, TRZY GWIZDY, TRZESZCZĄCY BUKIET, CZERWONY OGON Z BIAŁYM BROKATEM Z HUKIEM, NIEBIESKI OGON Z KORONĄ, TRZESZCZĄCA MINA Z HUKIEM, NIEBIESKI OGON Z BROKATOWĄ KORONĄ, BIAŁA BROKATOWA MINA Z HUKIEM

Quantity
fav1 Add to favorites You must be logged in
Rating:

TB311 1/8
Tropic
View all products of Tropic

ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO ODPALENIA TO PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE PRZEZ PIROTECHNIKÓW WYRZUTNIE, KTÓRE SKOMPONOWANE SĄ W GOTOWE POKAZY.

CO TO ZNACZY W PRAKTYCE? NIE MUSISZ JUŻ PRZEGLĄDAĆ I KUPOWAĆ KILKUNASTU WYRZUTNI, SPĘDZAJĄC GODZINY NA DOBORZE IDEALNYCH EFEKTÓW. ZROBILIŚMY TO ZA CIEBIE! WYBIERZ POKAZ, KTÓRY NAJBARDZIEJ ODPOWIADA TWOIM UPODOBANIOM I BUDŻETOWI BO POKAZY FAJERWERKÓW NIE MUSZĄ BYĆ DROGIE.

ZESTAW SKŁADAC SIĘ BĘDZIE Z JEDNEJ LUB KILKU WYRZUTNI POŁĄCZONYCH Z SOBĄ ZA WCZASU LONTEM. JEDYNE CO BĘDZIE TRZEBA ZROBIĆ TO PODPALIĆ LONT I ODDALIĆ SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ, KTÓRA WSKAZANA JEST ZAWSZE NA ETYKIECIE PRODUKTU.

JEŻELI NIE JESTEŚ PEWIEN/PEWNA CZY SOBIE PORADZISZ – ZADZWOŃ DO NAS – OPROWADZIMY CIĘ KROK PO KROKU.

Data sheet

Link do filmu
https
Price for
1 PCS
Time
3 min 10 sek
Caliber
mix 20-45mm
Shots
224
CE
F3
Ignition type
Lont
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Verified purchase

WOW

Przepiękny pokaz. Goście weselni byli zachwyceni!

Was this comment useful to you? Yes No

Shopping Cart

Back to shop

Cart is empty.

Account

Account

No account?
Create an Account
4