SHOW OF FIREWORKS 111

SHOW OF FIREWORKS 111

NIESAMOWITY POKAZ FAJERWERKÓW , KTÓRY TRWA 2 MINUTY. NA POKAZ SKŁADA SIĘ AŻ 16 RÓŻNYCH EFEKTÓW W WIELOKOLOROWYCH ODMIANACH. POKAZ TEN WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE INNYCH PRZEDE WSZYSTKIM DWOMA KALIBRAMI: 30MM I AŻ 50MM CZYLI MA W SOBIE STRZAŁY W NAJWIĘKSZYCH MOŻLIWYM KALIBRZE DOPUSZCZONYM DO UŻYTKU BEZ UPRAWNIEŃ. CO TO DOKŁADNIE OZNACZA? POTOCZNIE MÓWIĄC, EFEKTY O NIESAMOWITEJ WIELKOŚCI. DODATKOWYM ATUTEM POKAZU JEST RÓWNIEŻ FAKT, ŻE NIE SKŁADA SIĘ ON Z SAMYCH EFEKTÓW LECĄCYCH PIONOWO, ALE AŻ 32 STRZAŁY SĄ W EFKCIE KĄTOWYM (TZW. WACHLARZ). SPRAWIA TO NIESAMOWITE WRAŻENIE I DZIĘKI TEMY UZYSKUJE SIĘ EFEKT CAŁEGO POKRYTEGO NIEBA.

W WYRZUTNI ZAMONTOWANE SĄ DWA LONTY. ODPALAMY TYLKO JEDEN, Z NAPISEM START.  LONT DRUGI JEST LONTEM ZAPASOWYM, MOŻE SŁUŻYĆ DO POŁĄCZENIA Z INNĄ WYRZUTNIĄ. UŻYWAMY GO TYLKO W MOMENCIE GDY PIERWSZY LONT NIE ODPALI I ODCZEKAMY MINIMUM 10 MINUTY.

More details

Klasek

C111MF/C 1/1

Warning: Last items in stock!

New

750.00 zł
ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO ODPALENIA TO PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE PRZEZ PIROTECHNIKÓW WYRZUTNIE, KTÓRE SKOMPONOWANE SĄ W GOTOWE POKAZY.CO TO ZNACZY W PRAKTYCE? NIE MUSISZ JUŻ PRZEGLĄDAĆ I KUPOWAĆ KILKUNASTU WYRZUTNI, SPĘDZAJĄC GODZINY NA DOBORZE IDEALNYCH EFEKTÓW. ZROBILIŚMY TO ZA CIEBIE! WYBIERZ POKAZ, KTÓRY NAJBARDZIEJ ODPOWIADA TWOIM UPODOBANIOM I BUDŻETOWI BO POKAZY FAJERWERKÓW NIE MUSZĄ BYĆ DROGIE.ZESTAW SKŁADAC SIĘ BĘDZIE Z JEDNEJ LUB KILKU WYRZUTNI POŁĄCZONYCH Z SOBĄ ZA WCZASU LONTEM. JEDYNE CO BĘDZIE TRZEBA ZROBIĆ TO PODPALIĆ LONT I ODDALIĆ SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ, KTÓRA WSKAZANA JEST ZAWSZE NA ETYKIECIE PRODUKTU.

Shipments and returns

Your pack shipment

Packages are generally dispatched within 2 days after receipt of payment and are shipped via UPS with tracking and drop-off without signature. If you prefer delivery by UPS Extra with required signature, an additional cost will be applied, so please contact us before choosing this method. Whichever shipment choice you make, we will provide you with a link to track your package online.

Shipping fees include handling and packing fees as well as postage costs. Handling fees are fixed, whereas transport fees vary according to total weight of the shipment. We advise you to group your items in one order. We cannot group two distinct orders placed separately, and shipping fees will apply to each of them. Your package will be dispatched at your own risk, but special care is taken to protect fragile objects.

Boxes are amply sized and your items are well-protected.

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

kupiliśmy ten zestaw na zakończenie imprezy firmowej- pracownicy byli zaskoczeni i bardzo zadowoleni z pokazu

Was this comment useful to you? Yes No

Data sheet

Link do filmuhttps://youtu.be/3qlDcul4V6Q
Price for1 pokaz
Time2 minuty
Calibermix 30-50mm
Shots111
CEF3
Weight1996g
Ignition typeFuse
Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0.00 zł Total

Check out

Follow us on Facebook