Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia

( ilość produktów: 163 )

zestawy do samodzielnego odpalania baner fajerwerków fajerwerki

Zależy Ci na tym, by uświetnić ważną uroczystość? Chcesz wywołać zachwyt na twarzach gości? Proponujemy zatem zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania. To najlepszy sposób na stworzenie efektu WOW! Wszystkie zestawy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, co potwierdzają atesty i certyfikacje europejskie CE.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wygodnie kup fajerwerki online!

Pokazy ogni sztucznych - dla kogo?

Zestawy SFK (ang. Self Firing Kit), czyli do samodzielnego odpalenia to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają sztuczne ognie i chciałyby uświetnić dużą imprezę, ale nie chcą zatrudniać ekipy pirotechnicznej. Jeśli chcesz, by Twoja uroczystość wyróżniała się na tle innych - skontaktuj się z nami, a pomożemy CI wybrać najbardziej odpowiedni zestaw. Warto przed zakupem zasięgnąć opinii naszych specjalistów choćby dlatego, że np. nie każdy zestaw będzie odpowiedni jako petardy na wesele.

Zestawy SFK - czym się różnią?

Zestawy fajerwerków SFK różnią się od siebie:

  • czasem działania;
  • wielkością efektów;
  • ilością efektów;
  • wysokością lotu.

Pamiętaj, że większość wyrzutni fajerwerków odpalana jest tylko jednym lontem. Na specjalnie zamówienie możemy też zaprojektować i przygotować zestawy pirotechniczne, które składają się z kilku/kilkunastu odpaleń.

Zestawy pirotechniczne - jak używać?

Aby zorganizować pokaz petard, nie potrzebujesz żadnej ekipy pirotechnicznej. Proponujemy przygotowane wcześniej, gotowe zestawy, które możesz samodzielnie odpalić (SFK) . Pokazy te składają się najczęściej z jednego kartonu lub palety, a jedyne, co musisz zrobić, to zapoznanie się z instrukcją i odpalenie jednego lontu.

Fajerwerki - zestawy - czym się kierować przy zakupie?

Wybierając swój pokaz fajerwerków, kieruj się nie tylko ilością strzałów, ale raczej ich jakością. Czasem zestaw pirotechniczny mający mniej większych strzałów, będzie lepszy o tego, który ma kilkaset strzałów mniej efektownych.

Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretny produkt - napisz do nas! Z przyjemnością pomożemy Ci dokonać wyboru.

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania – cena

Pokazy fajerwerków wcale nie muszą być drogie. Ceny zaczynają się od 200 zł. Jak to możliwe? To proste, koszt takiego pokazu jest dużo niższy, niż cena usługi profesjonalnej firmy pirotechnicznej. Jednocześnie musisz wiedzieć, że zestawy pirotechniczne nie mają górnej granicy cenowej. Możemy zaprojektować i przygotować zestawy pirotechniczne do samodzielnego odpalenia pod każdy budżet.

Zestawy pirotechniczne do samodzielnego odpalenia - czy to legalne?

W myśl obowiązujących w Polsce przepisów, fajerwerki na terenie prywatnym możesz odpalać przez cały rok. Nie potrzebujesz do tego niczyjej zgody. Jeśli jednak pokaz ma zostać przeprowadzony na terenie jednostki administracyjnej (np. miasta, gminy) , należy zgłosić ten fakt do odpowiedniego urzędu. Co istotne, zgoda na taki pokaz bardzo rzadko wydawana jest osobom prywatnym.

Trzeba też pamiętać, że pokaz fajerwerków powinien odbyć się do godziny 22. Dzięki temu nie będzie on zakłócał ciszy nocnej.

Klientów mieszkających w pobliżu lotnisk informujemy, że używanie fajerwerków może być ograniczone do konkretnych stref.

Zdarza się, że Urzędy Miast/Gmin wprowadzają zakazy używania sztucznych ogni. Pamiętaj, że takie obostrzenia są niezgodne z prawem (więcej o tym tutaj). Zakazami tymi nie należy się przejmować, ponieważ polskie sądy obalają wszystkie wprowadzone w ten sposób uchwały (tu znajdziesz podstawę prawną).

Zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalania - sklep internetowy

Wyjątkowy pokaz petard zapewnią Ci zestawy SFK, zaprojektowane i przygotowane przez specjalistów. Możliwość samodzielnego odpalenia przygotowanego wcześniej zestawu daje Ci gwarancję, że otrzymasz najpiękniejsze efekty za rozsądną cenę.

pixelpixel