Kolorowe Świece Dymne - Pokoloruj powietrze wokół

Dymy Kolorowe

Świece dymne to produkty, które często są nazywane również racami dymnymi. Jak można się łatwo domyśleć, polegają one na wydobywaniu z siebie kolorowego dymu. W naszej ofercie znajduje się bardzo dużo rodzai świec dymnych. Kolorowy dym może występować w wielu różnych kolorach, ale to co jest najważniejsze przy wyborze odpowiedniego dymu do zdjęć lub dymu do ASG to jego gęstość. Następną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy wyborze kolorowych świec dymnych jest ich czas działania.

Dymy Kolorowe

W tej kategorii znajdziesz 89 produkty.

Pokazano 1-30 z 89 pozycji

Aktywne filtry

Dymy kolorowe na wesele

Od kilku lat kolorowy dym jest obowiązkowym dodatkiem na każdym weselu i poślubnej sesji zdjęciowej. Świece dymne można użyć na wiele sposobów, na przykład zamiast konfetti, przy wyjściu z kościoła, podczas witania młodych i wielu innych. Najczęściej jednak race dymne używane są do zdjęć upamiętniających nasz wielki dzień. Użycie na swojej sesji zdjęciowej kolorowych dymów doda zdjęciom zmysłowości i delikatnej tajemniczości. Niezależnie jaki jest temat przewodni waszej sesji zdjęciowej – świece dymne nadadzą się idealnie. Dymy kolorowe występują w wielu różnych kolorach, dzięki temu, dopasujesz je do każdego pomysłu. Użycie białych świec dymnych nadaje tajemniczości i sprawia, że zdjęcia są za lekką mgiełką. Gdy chcesz by Twoje zdjęcia się wyróżniały to postaw na intensywne kolory. Kolorowe dymy mogą być delikatnym dodatkiem, ale również i przewodnim motywem Twojej weselnej sesji. Tak naprawdę, jedyne, co Cię ogranicza – to Twoja wyobraźnia i … umiejętności fotografa.

Race dymne do ręki

Większość rac dymnych przeznaczona jest do stawiania na ziemi. Tylko niektóre rodzaje kolorowego dymu mogą być trzymane bezpiecznie w dłoni. Pomimo tego, że świeca dymna nie wybucha, to podczas spalania potrafi się nagrzać do bardzo wysokich temperatur. Raca dymna do ręki, zbudowana jest w inny sposób - tak by podczas trzymania jej w ręku, korpus się nie nagrzewał. Wybierając więc świece dymne, przed zakupem warto jest odpowiedzieć sobie na pytanie: w jaki sposób chcę ich użyć? O ile każdą świecę dymną można postawić na ziemi, nie każdą będziesz mógł/mogła złapać w dłonie. Kolorowe dymy to jedne z najbezpieczniejszych fajerwerków, ale nawet takie, wymagają używania zgodnie z instrukcją. Jeśli jeszcze nie wiesz jaki masz konkretnie plan, najbezpieczniej będzie wybrać takie kolorowe dymy, które z powodzeniem będą mogły być trzymane w rękach.

Świece dymne - gdzie kupić

Chociaż nie każdy o tym wie, świece dymne to również fajerwerki. Pomimo tego, że nie strzelają i nie wybuchają to ich sprzedaż również dozwolona jest tylko dla osób pełnoletnich. Wszystkie fajerwerki, przez cały rok, mogą sprzedawać tylko uprawnione do tego specjalistyczne hurtownie pirotechniczne - takie jak nasza hurtownia w Białymstoku (ul. Żwirki i Wigury 26).
Świece dymne można też zakupić przez internet i na allegro, należy jednak sprawdzić, czy sprzedawca posiada odpowiednie uprawnienia i koncesje - tylko dzięki temu będziesz miał/miała pewność, że kupione przez Ciebie race dymne są certyfikowane i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.
Na pierwszy rzut oka, mogłoby się wydawać, że kolorowe dymy różnią się od siebie tylko kolorom i czasem działania. Nic bardziej mylnego. Wybór dobrej hurtowni fajerwerków pozwoli Ci nie tylko uzyskać największy wybór, ale pracownicy zadbają również by race dymne, które kupisz, spełniały Twoje oczekiwania.
Świece dymne, różnią się od siebie między innymi intensywnością dymienia, ale również sposobem odpalania. Przykładowo, do gier ASG i Paintball, używa się rac dymnych odpalanych poprzez pociągnięcie zawleczki lub pocieranych o draskę. Do takiego użytku raczej stosuje się również tzw. ekrany dymne, które zadymiają ogromną przestrzeń w bardzo krótki czasie.
Dla porównania, jeżeli chce się użyć kolorowego dymu do sesji zdjęciowej małych produktów – wystarczą wtedy małe kulki dymne, które generują kolorowy dym przez około 8-10 sekund. To w zupełności wystarcza, jeśli fotografujemy detale. Jednak kupując kulki dymne na plenerowe sesje zdjęciowe – możemy się mocno rozczarować.
To tylko podstawowe różnice, a jak widać, mają bardzo duży wpływ na to czy końcowo będziemy zadowoleni z naszego zakupu. Bardzo ważnym jest więc, by kupować fajerwerki tylko w miejscach, w których możesz porozmawiać ze sprzedawcą i masz pewność, że jako profesjonalista – pomoże Ci wybrać race dymne, które będą dla Ciebie odpowiednie

4