PEŁNE KARTONY

PEŁNE KARTONY

Nie musisz być naszym klientem hurtowym by dokonać zakupów fajerwerków w promocyjnych cenach. W tej kategorii zmieściliśmy produkty, w hurtowych cenach, które obowiązują na zakupy w pełnych opakowaniach magazynowych (1 karton).
Jeżeli jednak interesują się dużo większe zakupy hurtowe lub jesteś zainteresowany/zainteresowana handlem sezonowym - skontaktuj się z nami mailowo (sklep@fajerwerkilider.pl) a przedstawimy Ci nasze warunki handlowe. Przygotowaliśmy też szczegółowy artykuł mówiący o tym co należy zrobić by rozpocząć handel sezonowy fajerwerkami i na tym zarabiać. Znajdziesz go klikając tutaj -> HANDEL SEZONOWY FAJERWERKAMI - JAK ZACZĄĆ

Aktywne filtry

ZESTAW MIN DYMNYCH Z SYSTEMEM DO ODPALANIA - WYPOŻYCZENIE

Chcesz samodzielnie odpalić miny dymne? Zależy Ci żeby wyglądało to profesjonalnie, ale nie chcesz inwestować w zakup profesjonalnego sprzętu? Nic straconego. Specjalnie dla Ciebie udostępniamy usługę wypożyczenia systemu do odpalania wraz z minami i zapalnikami do samodzielnego montażu na aż 7 dni kalendarzowych!

W skład zestawu wchodzą miny dymne w wybranym przez Ciebie kolorze, do tego system zdalnego odpalania na pilot, zapalniki elektryczne do połączenia min z systemem odpalania oraz etykieta zwrotna.
Dostępne kolory: biały, żółty, różowy, fioletowy, czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy. Te same kolory są również dostępne w wersji z cracklingiem (trzaskiem i hukiem na końcu).


Ile to kosztuje?
Do każdej ceny doliczone jest już 300zł - to koszt, który wpłacasz w ramach kaucji za wypożyczenie sprzętu radiowego. Kaucja nalicza się za każdy zestaw, jeśli więc wybierzesz w sumie 3 pakiety, otrzymasz od nas 3 systemy odpalania i będziesz musiał opłacić kaucje 3x.
Po odesłaniu sprzętu - w przeciągu dwóch dni roboczych, zwrócimy Ci ją na Twoje konto. Sprzęt wypożyczasz na 7 dni kalendarzowych (5 dni roboczych). Jeżeli odeślesz sprzęt po upływie regulaminowych dni, będziemy potrącać z Twojej kaucji 50zł za każdy dzień opóźnienia. Dni liczą się od momentu odebrania przez Ciebie paczki kurierskiej.
Przykładowo: złożyłeś zamówienie w czwartek wieczorem, wysyłamy je w piątek a odbierasz je w poniedziałek. Najpóźniej w piątek, w tym samym tygodniu paczka powinna być do nas nadana z powrotem. My sprawdzamy czy wszystko się zgadza i działa a potem w maksymalnie dwa dni odsyłamy Ci wpłaconą przez Ciebie kaucje na konto, z którego dokonałeś płatności.

Jak to działa?
Wybierz interesującą Cię ilość min: 4 lub 8 sztuk. Do tego w paczce dostaniesz odpowiednią ilość zapalników (+2 sztuki na testy żebyś zapoznał się z działaniem systemu) oraz odpowiednią ilość odbiorników systemu radiowego wraz z pilotem do zdalnego odpalania. W paczce znajdziesz też etykietę kurierską, którą wykorzystasz do odesłania nam systemu. Jeśli nie wiesz jak to wszystko z sobą połączyć - nie martw się, dostaniesz od nas również nakręconą instrukcję obsługi :)Jeśli potrzebujesz większej lub mniejszej ilości min. Napisz do nas, stworzymy dla Ciebie odpowiedni pakiet. Pamiętaj też, że zarówno miny jak i zapalniki możesz kupić oddzielnie. Sprzęt jest wielorazowego użytku, więc przez 7 dni, możesz użyć go kilka razy. Jeśli jesteś usługodawcą i chcesz organizować pokazy min dymnych swoim klientom, możesz też kupić sprzęt na własny użytek. Napisz do nas a pomożemy Ci wybrać odpowiednie produkty. Stanowczo odradzamy używanie do tego celu klasycznych systemów do odpalania iskier z podpórkami, są one niedostosowane do tego produktu i mogą stworzyć zagrożenie bezpieczeństwa dla użytkowników jak i obserwatorów.

Cena 750,00 zł
 • Blog Image

  Kolorowe wystrzały dymne na wesele – jak zrobić?

  Absolutnym hitem tegorocznych imprez są kolorowe wystrzały dymne. Nie...

  2023-10-07

 • Blog Image

  Z czego jest zrobiona flara?

  Flary mają długą historię, sięgającą wieków. Pierwsze flary były wykonane z...

  2023-08-29

 • Blog Image

  Po co są race?

  W zależności od rodzaju racy może ona spełniać inne funkcje. Różnią się one...

  2023-08-27

 • Blog Image

  Którą stroną wkładać race do pistoletu?

  Proces ładowania racy do pistoletu hukowego to czynność, która wpływa na...

  2023-08-25

 • Blog Image

  Jak długo pali się raca?

  Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów rac. Użytkownicy tego rodzaju...

  2023-08-22

 • Blog Image

  Gdzie można kupić flarę?

  Flary mają szerokie zastosowanie. Są nie tylko elementem stadionowych opraw,...

  2023-08-20

 • Blog Image

  Kiedy można odpalać race?

  Używanie rac jest zabronione zwłaszcza na imprezach masowych, takich jak...

  2023-08-18

 • Blog Image

  Jakie gatunki zwierząt można odstraszyć za pomocą sznurów hukowych?

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak skutecznie odstraszyć niechciane...

  2023-08-15

 • Blog Image

  Ile kosztują flary?

  Już od wielu lat flary stanowią nieodłączną część sportowych opraw. Są one...

  2023-08-13

 • Blog Image

  Czy flara dymna brudzi?

  Flary dymne od dawna są popularnym materiałem pirotechnicznym stosowanym w...

  2023-08-11

Jest mnóstwo innych ciekawych blogów i artykułów. Aby je sprawdzić, kliknij przycisk podany poniżej.

zobacz wszystkie artykuły

Realizuj zamówienie

Powrót do sklepu

Koszyk jest pusty.

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4