Lista produktów marki Triplex

W naszym sklepie internetowym znajduje się ponad 3500 różnych fajerwerków, z tego ponad 750 produktów to fajerwerki firmy Triplex. Dlaczego tak cenimy sobie współpracę z Triplexem? Przede wszystkim tak jak my, rozpoczęli swoją działalność w 1990 roku, od razu zaczynając import fajerwerków z Chin do Polski. Od samego początku Triplex produkuje fajerwerki według własnych wytycznych w czołowych fabrykach w Chinach. Dzięki temu fajerwerki Triplex to zawsze synonim świetnej jakości. Przez 30 lat w kraju, firma Triplex stworzyła jeden z największych katalogów produktów pirotechnicznych, oferując w ciągłej dystrybucji ponad 1500 fajerwerków amatorskich i profesjonalnych. Dzięki temu w ofercie firmy Triplex znajdziemy fajerwerki dla każdego i na każdą kieszeń.

Gotowe zestawy sylwestrowe Triplex

Najczęściej wybieranymi fajerwerkami z firmy Triplex są gotowe pokazy fajerwerków, tak zwane zestawy SFK (zestawy DSO). Są to wcześniej zaprojektowane i przygotowane w jednym kartonie, gotowe pokazy do samodzielnego odpalenia. Składają się zawsze od kilkudziesięciu do kilkuset strzałów i potrafią trwać do nawet 5 minut. Kupując zestaw SFK (self firing kit) mamy pewność, że obejrzymy niepowtarzalny pokaz fajerwerków, zaprojektowany przez prawdziwych pirotechników.


Najczęściej wybierane i polecane zestawy DSO Triplex to:


TXB653C Sky Show (Brigt Flower) -jest to 2 minutowy pokaz fajerwerków, w którym zobaczyć można aż 150 strzałów w kalibrze 30mm. To jeden z najlepiej sprzedających się zestawów fajerwerków do 700zł.


TXB319 Golden Times -  to nowy zestaw do samodzielnego odpalenia, w ofercie Triplexu. Ta 100 strzałowa bateria połączona serwuje nam aż minutowy pokaz pirotechniczny.

TXB100 Thunder Show -  163 strzałowy pokaz, na który składają się wyrzutnie rurowe w kalibrze 30mm i aż 50mm. Dzięki temu nie wiele różni się od prawdziwych, profesjonalnych pokazów fajerwerek. Thunder show to prawie 2 minuty pięknych efektów na niebie.

TXB101 Explosion in the sky - Ten pokaz fajerwerków to zestaw najlepiej sprzedający się w 2019 roku. Ponad 2 minutowy pokaz składający się z kalibrów 28-36mm. Łączy w sobie efekty proste oraz kątowe, dzięki czemu oglądamy pełen wachlarz najlepszych efektów pirotechnicznych.

Pirotechnika sceniczna Triplex

Obecnie firma Triplex posiada największą ofertę fajerwerków scenicznych. Fajerwerki te, najczęściej używane są w teatrze, w filmie oraz podczas koncertów. Bardzo często fontanny sceniczne używane są również podczas wesel, jako fontanny iskier do pierwszego tańca.
Nie wszystkie produkty z pirotechniki scenicznej, nadają się natomiast do używania w pomieszczeniach. Do takiego użytku, fajerwerki Triplex stworzyły jako pierwsze w Polsce, serię fontann scenicznych „no smell”, które charakteryzują się obniżonym wydzielaniem dymu i zapachu.

Najczęściej wybierane fontanny sceniczne z firmy Triplex:Bezzapachowa fontanna XT1038 2 metry 30 sekund - najczęściej używana jest do pierwszego tańca na weselach ponieważ nie wydziela prawie w ogóle dymu oraz zapachu. Ta fontanna iskier to prawdziwy besteller wśród pirotechniki scenicznej.

Bezzapachowa fontanna XT1040  3 metry 30 sekund - ta fontanna iskier świetne nadaje się do szpalerów podczas wesel i uświetniania koncertów zewnętrznych. Pomimo to, świetnie nada się do odpalenia również podczas pierwszego tańca na weselach. Należy natomiast upewnić się  czy na naszej sali weselnej znajduje się odpowiednio wysoko sufit.

Fontanna TXF227 1,5 metra 40 sekund - Ta fontanna przez wiele lat była najczęściej wybieranym produktem na wesela. Dzięki niewysokim iskrom i długim czasie działania, często była wybierana do użytku przy krojeniu tortów lub do pierwszego tańca. Należy jednak mieć na uwadze, że nie powinna być używana w pomieszczeniach.

Rakiety powietrzne Triplex


W swojej ofercie rakiet Triplex jest w zdecydowanej czołówce producentów fajerwerków. Znajdziemy tu wszystkie rodzaje rakiet. Od małych rakiet piszczących, służących do odstraszania dzikich ptaków, po zestawy rakiet o różnych rozmiarach i efektach takich jak klasyczny zestaw 9 rakiet Aquarius. Do najlepszych i największych rakiet należy zestaw 3 sztuk 2,5” rakiet Gigant oraz zestaw 5 dwucalowych rakiet Egoista. Oba te komplety to prawdziwy rarytas dla osób lubiących odpalanie rakiet.  
Aktywne filtry

Realizuj zamówienie

Powrót do sklepu

Koszyk jest pusty.

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4