Lista produktów marki B&G

B&G Madej to Polska firma zajmująca się produkcją granatów hukowych i granatów dymnych. B&G Madej tworzy w głównej mierze artykuły pirotechniczne do ASG i gier Paintball. Wszystkie fajerwerki produkowane są w Polsce, więc wybierając ekran dymny lub granat hukowy od B&G Madej, wspierasz polską gospodarkę.

W ofercie naszego sklepu z pirotechniką znajdują się kultowe produkty marki B&G Madej.

Na szczególne uznanie zasługują przede wszystkim jedyne w swoim rodzaju granaty hukowe GH-2 -> KUP TUTAJ <-. Ten granat hukowy, to jedyny dostępny bez wymagań granat hukowy, odpalany na zawleczkę. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i specjalistycznej budowie, idealnie nadaje się do rekonstrukcji, gier ASG. Świetnie również sprawuje się jako odstraszacz dzikiej zwierzyny. Chociaż nie jest to klasyczna petarda hukowa to z całą pewnością konkuruje z najlepszymi emiterami dźwięku.

Następnym produktem, który znajdziecie w naszym sklepie z fajerwerkami jest granat dymny ED60 ->KUP TUTAJ<-. Ten ekran dymny od B&G Madej to prawdziwy klasyk na stadionach w całej europie. Po pociągnięciu zawleczki, generuje bardzo intensywną ścianę białego dymu, która nie przestaje dymić przez około 60 sekund. To od wielu lat jeden z najlepszych białych ekranów dymnych w Polsce.

Odpowiednikiem dymu ED60, jest dym ED20 w kolorze czarnym ->KUP TUTAJ<-.  Ten czarny ekran dymny również jest odpalany na zawleczkę a po jej pociągnięciu, praktycznie natychmiast rozchodzi się ściana czarnego dymu. Ten ekran dymny często wykorzystywany jest w symulacjach wypadków, podczas szkoleń strażackich i inscenizacji wojennych.

W naszej hurtowni fajerwerków znajdziecie jeszcze kilka innych, klasycznych produktów wyprodukowanych przez B&G Madej i innych.

W tej kategorii znajdziesz 4 produkty.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
4