Lista produktów marki Piromax

Piromax Fajerwerki to jedna z najmłodszych firm stażem w Polsce. Chociaż nie mogą pochwalić się długą obecnością na rynku fajerwerków, to zdecydowanie weszli w niego przebojem. Postawili na jakość fajerwerków, ich wygląd i bezpieczeństwo dzięki czemu podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu naszej współpracy. Od samego początku istnienia Piromax Fajerwerki, wprowadziliśmy do swojej hurtowni fajerwerków, praktycznie wszystkie fajerwerki, które Piromax oferuje w swoim katalogu produktów. Niektóre z nich, stały się już kultowe i rozpoznawalne w całej Europie.

Kolekcje fajerwerków Piromax 

W ofercie firmy Piromax znajdziemy różne kolekcje produktowe, które pozwalają się nam sprawnie poruszać w licznej ofercie importera. W zależności, czy szukamy zestawów do samodzielnego odpalenia, cichych fajerwerków, produktów dla koneserów, którzy szukają finezji czy może naszym celem jest niska cena. To wszystko znajdziemy w poszczególnych grupach fajerwerków.

Fajerwerki NO LIMITS Piromax

Produkty z serii NO LIMITS to selekcja najpiękniejszych i najlepszych produktów, z każdej grupy produktów. W rakietach są to pozycje wręcz kultowe i znane każdemu piromaniakowi.

Jeśli kochasz odpalać rakiety, to nie mogłeś/mogłaś nie słyszeć o największej rakiecie w Polsce Bazooka. Chociaż sprzedawana pojedynczo, to jest to seria czterech rakiet, w różnych efektach pirotechnicznych. Rakiety Bazooka firmy Piromax to aż 3 calowe rakiety, których efekty należą do najpiękniejszych występujących w pirotechnice. Którą wybrać? Nie możemy się zdecydować! Każda z rakiet Bazooka, jest warta swojej ceny.

Zestaw 4 rakiet NO Limits  to kolejna pozycja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Te ogromne rakiety, mają aż prawie 170cm długości a ich efekty trzeba zobaczyć na żywo. Jest to jednocześnie najczęściej sprzedający się komplet ogromnych rakiet w naszej hurtowni fajerwerków.

Wyrzutnie z serii NO LIMITS Piromax to prawdziwa gratka dla koneserów piękna. Naszą ulubioną jest zdecydowanie Wyrzutnia NO LIMITS 25 strzałowa PXB3925, w kalibrze aż 50mm. Chociaż trwa tylko 35 sekund, to najpiękniejsza wyrzutnia 2” w Polsce.

Jej następcą jest zdecydowanie 2 minutowy pokaz fajerwerków PXC303. To wyrzutnia, na którą składa się 84 wystrzałów w największych dostępnych kalibrach 30-50mm. Jeśli chodzi o wyrzutnie Piromax to jedna z najpiękniejszych pozycji a naszym zdaniem najpiękniejsza wyrzutnia w swoim przedziale cenowym.

Fajerwerki Titanium Salute Piromax

Titanium Salute to synonim prawdziwego huku. Fajerwerki te są ubogie w efekty, ale zaskakują swoimi efektami dźwiękowymi. Są to produkty, które można włączyć w swój pokaz fajerwerków, lub w przypadku petard, zastosować do odstraszania zwierzyny.

Najczęściej kupowaną wyrzutnią jest wyrzutnia PXB2113. To niewielka wyrzutnia 25 strzałowa, w kalibrze 20mm, która pomimo swojego rozmiaru, potrafi zrobić dużo zamieszania. Ma swoje odpowiednimi w wyrzutniach kątowych (efekt wachlarza) i są to odpowiednio: wyrzutnia SALUTE i wyrzutnia TITANIUM GREEN.  Z mniejszych produktów, na uwagę zasługują z pewnością Single Shoty Thunder.

Od zeszłego roku Piromax wprowadził również w swojej ofercie fajerwerki przyjazne zwierzętom. Oznaczone są symbolem Silent Fireworks. To cała gama fajerwerków, które nadają się świetnie dla tych, których pupile źle reagują na głośne fajerwerki. Wszystkie produkty z serii Cichych fajerwerków łączą w sobie piękne efekty i jednocześnie są przyjazne otoczeniu, nie emitując dużego hałasu.

W tej kategorii znajdziesz 254 produkty.

Pokazano 1-30 z 254 pozycji
4