Drodzy Klienci! W tym roku przyjmujmy zamówienia tylko do 25.12.23.
Wszystkie złożone i opłacone zamówienia, zostaną wysłane 27.12.23 i z naszej strony mają gwarancję dostawy na terenie kraju do 29.12.23. Prosimy o nie zostawianie zamówień na ostatnią chwilę.
Więcej szczegółów dotyczących gwarancji dostawy  
SPRAWDŻ

close

NASZA HISTORIA

Nasza historia sięga początków roku 1990, wtedy to do życia powołaliśmy firmę RG LIDER.bPowstała z wielkiego i twórczego zafascynowania fajerwerkami oraz reakcjami, jakie potrafią one wywoływać wśród widzów tłumnie zbierających się w pobliżu miejsc z których odpalane są sztuczne ognie... Celem przyświecającym stworzeniu tej firmy było zbudowanie przedsiębiorstwa, które na bazie swoich doświadczeń będzie w stanie zapewnić pełną satysfakcję naszych widzów stworzonymi       i realizowanymi przez nas projektami. Od chwili, kiedy zaczęliśmy profesjonalnie zajmować się realizacją naszych fajerwerkowych fantazji, wnikliwie obserwujemy zmieniające się trendy i coraz większe oczekiwania widzów. Skłoniło to nas do wyszukiwania coraz lepszych rozwiązań, które w coraz pełniejszy sposób realizują wymagania naszych widzów

Kochamy fajerwerki! To dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby i sposób na życie, w końcu jesteśmy firmą rodzinną. Staramy się każdego zarazić naszą pasją by pokołach pirotechnikę tak samo jak my. Jak to robimy? Projektujemy tylko takie pokazy jakie sami chcielibyśmy oglądać a towar na naszych półkach to tylko produkty, które są warte swojej ceny. To co nas wyróżnia spośród działających na rynku firm, to nasze podejście do potrzeb naszych klientów, które daleko wykracza po za jego wyobrażenia. Spełnimy najśmielsze pomysły w równie niepowtarzalny i profesjonalny sposób. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się zadań, które były zbyt trudne dla naszej konkurencji.

CO NAS WYRÓŻNIA

HURTOWNIA FAJERWERKÓW

Nasza hurtownia fajerwerków mieści się w Białymstoku, przy ulicy Żwirki i Wigur 26. Od samego początku postawiliśmy sobie za główny cel zebranie w jednym miejcu przekroju najlepszych produktów pirotechnicznych w kraju. Dzięki temu na naszych półkach znajdziesz towary tylko z najlepszych serii produktowych, cechujących się najwyższą klasą bezpieczeńśtwa i jakości. Nasze wyrzutnie, rakiety i rzymskie oginie to gwarancja najpiękniejszych efektów na niebie. Wiemy, że fajerwerki to nie tylko piękne podniebne efekty, ale również nieodłączny element każdego letniego festynu. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci dobrać najlepiej sprzedające się fajerwerki takie jak wybuchające cebulki, petardy draskowe, małe wulkany i zimne ognie. Od wielu lat dostarczamy również produkty na pola paintballowe i do klubów ASG w całej Polsce, oferując świece i ekrany dymne, granaty hukowe a także najwyższej jakości flary, race i stroboskopy. Zapraszamy do współpracy.

Idziemy z duchem czasu a naturalnym tego następstwem było otworzenie sklepu internetowego. Pierwszą odsłonę mieliśmy już w 2011 roku będąc jednym z pierwszych sklepów internetowych z fajerwerkami w Polsce. Od tamtej pory nie zwalniamy tempa. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że tworzymy największy sklep internetowy w Polsce oferujący największą ilość towaru dostępnego przez cały rok. Oferujemy ogromny wybór petard, flar, rac, dymów, wyrzutni, zimnych ognii i wielu innych rodzajów fajerwerków. Nasze produkty pochodzą od czołowych importerów z Polski, takich jak: Jorge, Triplex, Kometa, Tropic, ale również możecie u nas znaleźć fajerwerki od Czeskich producentów: Klasek, Pyro Moravii, Panty i wielu innych. Stawiamy na ciągły rozwój więc jeśli tylko macie jakieś sugestie - napiszcie do nas. Jesteśmy tu w końcu dla Was i dzięki Wam :)

SKLEP INTERNETOWY

POKAZY FAJERWERKÓW

Od pokazów wszystko się dla nas zaczęło więc nie mogliśmy się nie rozwijać w tym kierunku. Od ponad 30 lat rozświetlamy niebo nad całą Polską i Europą. Współpracujemy z Urzędami Miast, Domami Kultry i wieloma firmami w całej Polsce. Specjalizujemy się także w pokazach Weselnych, uświetniając ten najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary. Nasza firma jest przygotowana logistycznie i sprzętowo do wykonywania nawet sześciu pokazów profesjonalnych jednocześnie. Pokazy wykonujemy wyłącznie przy użyciu najlepszych, atestowanych materiałów profesjonalnych, co zapewnia doskonałe efekty i nie stwarza zagrożeń. Pragniemy podkreślić, że w trakcie naszej trzydziestoletniej pracy w tej branży nie zdarzył nam się żaden wypadek. W tym miejscu należy w końcu wspomnieć o naszym udziale w większości realizowanych w okresie letnim pokazów pirotechnicznych w północno-wschodniej części Polski i nie tylko. Corocznie wykonujemy również minimum 8-10 pokazów sylwestrowych jednocześnie we wszystkich większych miastach regionu, w tym również widowiska wysoko budżetowe. Znają nas, lubią i doceniają w Białymstoku, Łomży, Suwałkach, Augustowie, Olecku, Ełku, Rajgrodzie, Giżycku, Węgorzewie, Piszu, Białej Piskiej i w Mońkach. W latach 2008-2013  powołaliśmy do życia największy w Polsce Festiwal Sztuk Pirotechnicznych: Ełk Ogień i Woda, który już na samym początku zgromadził 40 000 widzów i do dzisiaj jest jednym z największych festiwali pirotechnicznych w Polsce.

Dla naszych klientów staramy się być partnerem, który bezpiecznie przeprowadzi cały projekt realizacji ekscytującego widowiska aż do finałowego, końcowego efektu. Dla klientów to pewność i przekonanie, że ich marzenie o wspaniałym, spektakularnym widowisku     zostanie zrealizowane całkowicie profesjonalnie i z oddaniem wykonujących je ludzi. Dla nas natomiast to niesamowita radość twórczej pracy i satysfakcja z realizacji naszego zamierzenia i dostarczenia całkowicie zadowalającego produktu jakim jest nasza praca. Wykorzystując nasze doświadczenie staramy się, poprzez realizacje ambitne i najtrudniejsze dla innych, spełnić wszelkie Państwa marzenia i fantazje pirotechniczne mierzone często w setkach metrów kolorowo pomalowanego nieba, wprowadzając w Waszą świadomość tyle odmienności

NASZA MISJA

JESTEŚMY ECO

Wiemy, że mamy tylko jedną planetę i musimy o nią dbać. Od samego początku myślimy o środowisku i staramy się odcisnąć jak najmniejszy ślad naszą działalnością. To dlatego prócz pełnego recycklingu w firmie sotosujemy również wtórnie wypełniacze i  recyclingowe opakowania do paczek, które zamawiacie w sklepie internetowym.

Realizuj zamówienie

Powrót do sklepu

Koszyk jest pusty.

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4