Nasza oferta skierowana jest do każdej osoby, która chciałaby handlować fajerwerkami. Nie ma znaczenia, czy handlujesz tylko na odpustach i jarmarkach, czy prowadzisz całorączną sprzedaż w wyspecjalizowanych sklepach. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę w zarabianiu na fajerwerkach, to jesteś we właściwym miejscu. Może natomiast już od kilku lat zajmujesz się sezonowym handlem fajerwerkami i szukasz nowego dostawcy? Również dla Ciebie mamy dobrą wiadomość - lepiej nie mogłeś/mogłaś trafić.

Jestesmy wiądącym dostawcą fajerwerków w Polsce. Od ponad 30 lat prowadzimy największą hurtownię w rejonie Północno-Wschodnim Polski. Przez te lata zdobyliśmy zaufanie tysięcy ludzi w całej Polsce, obsługując ich zarówno z poziomu sprzedaży detalicznej, sklepu internetowego jak i przede wszystkim obsugą sprzedaży hurtowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nie stosujemy tym samym technik sprzedaży masowej. Kierujemy się zasadą, że naszym sukcesem jest sukces przedażowy naszych klientów dzięki czemu baza naszych odbiorców to głównie firmy, z którymi owocnie współpracujemy przez wiele lat. Dzięki naszemu doświadczeniu zgromadziliśmy pełen przekrój najlepszych produktów z działów pirotechniki amatorskiej i profesjonalnej. Całorocznie oferujemy ponad 3500 różnych rodzajów fajerwerków z takich grup produktowych jak: flare, race, petardy, wyrzutnie, konfetti, proszki holi, wulkany, fontanny, dziabełki i wiele, wiele innych. Skupujemy a wręcz kolekcjonujemy, tylko najlepsze partie produktowe z całej Polski i Europy. Wybierając nasz masz pewność, że produkty, którymi będziesz handlował będą tylko najwyższej jakości i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce. Współtworzymy i działamy w zarządzie Fundacji Pozytywne Emocje, która zrzesza największa ilośc pirotechników i hurtowni w kraju. Współpraca z nami to nie tylko postawienie na jakość i doświadczenie, ale również pewność, że działasz zgodnie z obowiązującymi przepisami.

- Pełne wsparcie w procesie zakupu towaru jak i w trakcie handlu
- Całodobową obsługę klienta w sezonie sprzedażowym
- Indywidualny dobór towaru
- Atrakcyjne systemy rabatowania uzależnione od obrotów
- Dostawę kurierską, paletową jak i całopojazdową własnym transportem
- Przeszkolenie handlowe dla osób rozpoczynających przygodę z handlem fajerwerkami
- Szybkość i terminowość dostaw i towarowania

Nic prostszego! Napisz do nas na adres: sklep@fajerwerkilider.pl lub zadzwoń do działu hurtownego pod numer: +48 601 246 205

4