FajerwerkiLider.pl
  • EKRAN DYMNY CZARNY
  • EKRAN DYMNY CZARNY

GRANAT HUKOWY GH2 PAINTBALL ASG

25,00 zł
Brutto

GRANAT GH-2 ZAWIERA OK. 4,1 G MIESZANINY O DZIAŁANIU DZIAŁANIU HUKOWO-BŁYSKOWYM. ZAPŁONNIK TARCIOWY URUCHAMIANY PRZEZ POCIĄGNIĘCIE ZA KÓŁKO BEZ UŻYCIA OTWARTEGO OGNIA. KONSTRUKCJA WYKLUCZA POWSTAWANIE NIEBEZPIECZNYCH ODŁAMKÓW O DUŻEJ ENERGII. OPÓŹNIENIE 4-6 SEKUND, ŚR. 34MM, DŁ. 145 MM. PRZY RZUCANIU NALEŻY ZAPEWNIĆ WOLNĄ PRZESTRZEŃ NA OBSZARZE MIN. 10 M OD WIDZÓW I MIENIA. W ZWIĄZKU ZE STAŁYM ROZWIJANIEM KONSTRUKCJI WYROBU JEGO AKTUALNY WYGLĄD MOŻE SIĘ NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ OD WIDOCZNEGO NA ZDJĘCIACH. WYROBY W KLASIE P1 PRZEZNACZONE SĄ WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU SPECJALISTYCZNEGO - NIE ROZRYWKOWEGO - TZN. MOŻNA UŻYWAĆ ICH NP. DO ODSTRASZANIA DZIKICH ZWIERZĄT, DO IMPREZ TYPU REKONSTRUKCJE ZDARZEŃ, IMPREZ SZKOLENIOWYCH, ITP

Ilość
fav1 Dodaj do ulubionych Musisz się zalogować
Ocena:

GH-2 20/1
B&G
Zobacz wszystkie produkty od producenta:B&G

ŚWIECE DYMNE TO GRUPA PRODUKTÓW KTÓRA PO ODPALENIU GENERUJE KOLOROWE KŁĘBY DYMU. MOGĄ BYĆ ODPALANE ZA POMOCĄ LONTU, POCIĄGNIĘCIA ZAWLECZKI LUB TARCIA.

ŚWIECE DYMNE – CZĘSTO NAZYWANE RACAMI DYMNYMI – RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM INTENSYWNOŚCIĄ WYDZIELANEGO DYMU ORAZ CZASEM TRWANIA.

MAŁE DYMY NADAJĄ SIĘ DO ZABAWY I MAŁY SESJI ZDJĘCIOWYCH. DO ZDJĘĆ PLENEROWYCH ZDECYDOWANIE LEPIEJ WYBRAĆ DYMY ZE ŚREDNIEJ PÓŁKI CENOWEJ. PAINTBALL, ASG I POZORACJE PÓL WALKI WYMAGAJĄ NATOMIAST NAJWIĘKSZYCH EKRANÓW DYMNYCH.

Szczegóły produktu

Link do filmu
youtu.be/LIl5GuEf0hQ
Cena za
1 sztuka
Czas trwania
40 sek
Masa
280 g
Kolor
czarny
Sposób odpalania
Zawleczka
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Granat hukowy robi robotę. wykorzystaliśmy przy rekonstrukcji bitwy- ludzie byli bardzo zadowoleni z efektów

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4