FajerwerkiLider.pl
  • TB218
  • TB218

TB218 78 STRZAŁÓW 30-50MM

470,00 zł
Brutto

CZERWONY OGON PRZECHODZĄCY W ŻÓŁTĄ CHRYSANTEMĘ, CZERWONY OGON PRZECHODZĄCY W NIEBIESKIE GWIAZDKI Z ZIELONYM MIGOTANIEM, CZERWONY OGON PRZECHODZĄCY W MIGOCZĄCĄ PALMĘ KOKOSOWĄ + NIEBIESKIE GWIAZDKI, CZERWONY OGON PRZECHODZĄCY W CZERWONE GWIAZDKI Z BIAŁYM MIGOTANIEM, ZIELONY OGON PRZECHODZĄCY W ZIELONE GWIAZDKI Z BIAŁYM MIGOTANIEM, NIEBIESKI OGON PRZECHODZĄCY Z NIEBIESKIE GWIAZDKI Z BIAŁYM MIGOTANIEM, OGON CHRYSANTEMY PRZECHODZĄCY W CHRYSANTEMĘ, WIERZBA Z CZERWONYM MIGOTANIEM.


UWAGA!
PRODUKT PROFESJONALNY W KATEGORII F4. DO ZAKUPU WYMAGANA KONCESJA LUB POZWOLENIE WOJEWODY NA ZAKUP I PRZECHOWYWANIE MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH.

Ilość
fav1 Dodaj do ulubionych Musisz się zalogować

TB218 1/1
Tropic
Zobacz wszystkie produkty od producenta:Tropic
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.

Szczegóły produktu

Link do filmu
youtu.be/mXbGJV7VxzE
Cena za
1 sztukę
Czas trwania
110 sek
Kaliber
mix 30-50mm
Ilość strzałów
78
Klasa certyfikacji
4

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4