FajerwerkiLider.pl
  • MONSTER 2 3"
  • MONSTER 2 3"

MONSTER 2 3" SUPER RAKIETA

60,00 zł
Brutto

KOLEJNA ODSŁONA 3” RAKIET Z SERII BAZOOKA. 75MM RAKIETY MONSTER OD FIRMY GAOO O EFEKCIE BROKATOWA KORONA KRÓLEWSKA TO PRAWDZIWA GRATKA DLA LUBIĄCYCH SILNE I DUŻE EFEKTY.

R160-02 12/1
Gaoo Management Sp. z o.o.
Zobacz wszystkie produkty od producenta:Gaoo Management Sp. z o.o.

RAKIETY TO BARDZO CHARAKTERYSTYCZNA GRUPA PRODUKTÓW PIROTECHNICZNYCH. SKŁADAJĄ SIĘ Z KIJKA, KTÓRY JEST ELEMENTEM STABILIZUJĄCYM I KORPUSU, KTÓRY PO WYLOCIE W GÓRĘ GENERUJE EFEKT WIZUALNY.

RAKIETY RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM WIELKOŚCIĄ I EFEKTAMI. IM WIĘKSZA RAKIETA TYM EFEKT NA NIEBIE BĘDZIE WIĘKSZY. JEDNA RAKIETA PO ODPALENIU ZAWSZE BĘDZIE DAWAŁA TYLKO JEDEN WYBUCH A CO ZA TYM IDZIE TYLKO JEDEN EFEKT NA NIEBIE.

BY MÓC BEZPIECZNIE ODPALIĆ RAKIETĘ NALEŻY NAJPIERW PRZYGOTOWAĆ MIEJSCE, Z KTÓREGO MA BYĆ ODPALANA. MOŻE TO BYĆ RURKA LUB STOJAK, STARAJMY SIĘ NIE UŻYWA DO TEGO CELU BUTELEK PONIEWAŻ MOGĄ SIĘ ONE ŁATWO PRZEWRÓCIĆ A ZALEŻY NAM NA TYM BY RAKIETA WYLECIAŁA PROSTO DO GÓRY. RAKIET NIE NALEŻY WBIJAĆ W ZIEMIĘ ANI ŚNIEGO PONIEWAŻ ZNACZNIE UTRUDNI TO JEJ WYLOT W GÓRĘ I MOŻE ONA EKSPLODOWAĆ NA ZIEMI. PO UMIESZCZENIU RAKIETY W STOJAKU, ZDEJMUJEMY PLASTIKOWĄ OSŁONKĘ LONTU (JEŚLI JEST), ODPALAMY LONT NA SAMYM KOŃCU I SZYBKO ODDALAMY SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ PODANĄ NA OPAKOWANIU.

Szczegóły produktu

Link do filmu
youtu.be/jh4V9O9aE-A
Cena za
1 rakietę
Kaliber
3"
Ilość strzałów
1
Klasa certyfikacji
F3
Masa
160g
Sposób odpalania
Lont

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4