FajerwerkiLider.pl
  • RAKIETA SUMO
  • RAKIETA SUMO

RAKIETA SUMO TRX100 SUPER RAKIETA

55,00 zł
Brutto
SUMO TO SZWEDZKIE RAKIETY WZNOSZĄCE SIĘ NA WYSOKOŚĆ AŻ 100 METRÓW. POMIMO NIEWIELKIEJ ZAWARTOŚCI MIESZANKI (93G) DORÓWNUJĄ RAKIETOM TRZYKROTNIE BARDZIEJ NAŁADOWANYM OD NICH. WYSTĘPUJĄ W DWÓCH EFEKTACH – DO WYBORU KOLOR CZERWONY I NIEBIESKI. NASZYM ZDANIEM TO JEDNE Z NAJLEPSZYCH RAKIET DOSTĘPNYCH W POLSCE.

RAKIETY TO BARDZO CHARAKTERYSTYCZNA GRUPA PRODUKTÓW PIROTECHNICZNYCH. SKŁADAJĄ SIĘ Z KIJKA, KTÓRY JEST ELEMENTEM STABILIZUJĄCYM I KORPUSU, KTÓRY PO WYLOCIE W GÓRĘ GENERUJE EFEKT WIZUALNY.

RAKIETY RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM WIELKOŚCIĄ I EFEKTAMI. IM WIĘKSZA RAKIETA TYM EFEKT NA NIEBIE BĘDZIE WIĘKSZY. JEDNA RAKIETA PO ODPALENIU ZAWSZE BĘDZIE DAWAŁA TYLKO JEDEN WYBUCH A CO ZA TYM IDZIE TYLKO JEDEN EFEKT NA NIEBIE.

BY MÓC BEZPIECZNIE ODPALIĆ RAKIETĘ NALEŻY NAJPIERW PRZYGOTOWAĆ MIEJSCE, Z KTÓREGO MA BYĆ ODPALANA. MOŻE TO BYĆ RURKA LUB STOJAK, STARAJMY SIĘ NIE UŻYWA DO TEGO CELU BUTELEK PONIEWAŻ MOGĄ SIĘ ONE ŁATWO PRZEWRÓCIĆ A ZALEŻY NAM NA TYM BY RAKIETA WYLECIAŁA PROSTO DO GÓRY. RAKIET NIE NALEŻY WBIJAĆ W ZIEMIĘ ANI ŚNIEGO PONIEWAŻ ZNACZNIE UTRUDNI TO JEJ WYLOT W GÓRĘ I MOŻE ONA EKSPLODOWAĆ NA ZIEMI. PO UMIESZCZENIU RAKIETY W STOJAKU, ZDEJMUJEMY PLASTIKOWĄ OSŁONKĘ LONTU (JEŚLI JEST), ODPALAMY LONT NA SAMYM KOŃCU I SZYBKO ODDALAMY SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ PODANĄ NA OPAKOWANIU.

Szczegóły produktu

Cena za
1 rakietę
Klasa certyfikacji
Klasa 3

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4