FajerwerkiLider.pl
  • ABSOLUT – TXR793
  • ABSOLUT – TXR793

ABSOLUT TXR793 3 RAKIETY

89,99 zł
Brutto

ABSOLUT TO LEGENDARNA POZYCJA OD FIRMY TRIPLEX. TE TRZY RAKIETY TO ABSOLUTNIE WSZYSTKO CZEGO MOŻNA WYMAGAĆ OD RAKIET O TAK DUŻYM ROZMIARZE. KAŻDA Z RAKIET GWARANTUJE NIESAMOWITE EFKTY: 1 X BLUE COCO RING AND GOLD STROBE + RED AND GREEN CRACKLE 1 X GOLD COCO RING AND GREEN STROBE + RED CROSSETTES 1 X RED TO WHITE STROBE WILLOW WITH CRACKLE + GREEN CROSSETTES

ZE WZGLĘDU NA WIELKOŚĆ RAKIET I FAKT, ŻE PRZEKRACZAJĄ STANDARDOWY WYMIAR PRZYJMOWANY PRZEZ KURIERÓW, DO CENY WYSŁYKI ZESTAWU DOLICZONE JEST 5ZŁ.

RAKIETY TO BARDZO CHARAKTERYSTYCZNA GRUPA PRODUKTÓW PIROTECHNICZNYCH. SKŁADAJĄ SIĘ Z KIJKA, KTÓRY JEST ELEMENTEM STABILIZUJĄCYM I KORPUSU, KTÓRY PO WYLOCIE W GÓRĘ GENERUJE EFEKT WIZUALNY.

RAKIETY RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM WIELKOŚCIĄ I EFEKTAMI. IM WIĘKSZA RAKIETA TYM EFEKT NA NIEBIE BĘDZIE WIĘKSZY. JEDNA RAKIETA PO ODPALENIU ZAWSZE BĘDZIE DAWAŁA TYLKO JEDEN WYBUCH A CO ZA TYM IDZIE TYLKO JEDEN EFEKT NA NIEBIE.

BY MÓC BEZPIECZNIE ODPALIĆ RAKIETĘ NALEŻY NAJPIERW PRZYGOTOWAĆ MIEJSCE, Z KTÓREGO MA BYĆ ODPALANA. MOŻE TO BYĆ RURKA LUB STOJAK, STARAJMY SIĘ NIE UŻYWA DO TEGO CELU BUTELEK PONIEWAŻ MOGĄ SIĘ ONE ŁATWO PRZEWRÓCIĆ A ZALEŻY NAM NA TYM BY RAKIETA WYLECIAŁA PROSTO DO GÓRY. RAKIET NIE NALEŻY WBIJAĆ W ZIEMIĘ ANI ŚNIEGO PONIEWAŻ ZNACZNIE UTRUDNI TO JEJ WYLOT W GÓRĘ I MOŻE ONA EKSPLODOWAĆ NA ZIEMI. PO UMIESZCZENIU RAKIETY W STOJAKU, ZDEJMUJEMY PLASTIKOWĄ OSŁONKĘ LONTU (JEŚLI JEST), ODPALAMY LONT NA SAMYM KOŃCU I SZYBKO ODDALAMY SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ PODANĄ NA OPAKOWANIU.

Szczegóły produktu

Cena za
Komplet 3 rakiet
Klasa certyfikacji
F2
Masa
220g

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4