FajerwerkiLider.pl
  • -29,00 zł
  • ROYAL – TXR789
  • ROYAL – TXR789

ROYAL TXR789 9 RAKIET

229,00 zł
200,00 zł
Obniżkat -29,00 zł
Brutto
KOMPLET 9 BARDZO DUŻYCH RAKIET OD POLSKIEGO PRODUCENTA FIRMY TRIPLEX. JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE TO IŚCIE KRÓLEWSKI ZESTAW. KAŻDA Z DZIEWIĘCIU RAKIET PREZENTUJE INNY EFEKT. PO ODPALENIU MOŻEMY PODZIWIAĆ TAKIE EFEKTY JAK: BROKATOWA KORONA; TRZESZCZĄCA WIERZBA; ZŁOTA I PURPUROWA WIERZBA; CZERWONO-NIEBIESKA PIWONIA; SREBRNA, POŁYSKUJĄCA WIERZBA;, BROKATOWA KORONA Z TRZASKIEM; KOLOROWA STOKROTKA; ZŁOTA WIERZBA I NIEBIESKA PIWONIA; SREBRNA STOKROTKA Z TRZASKIEM

RAKIETY TO BARDZO CHARAKTERYSTYCZNA GRUPA PRODUKTÓW PIROTECHNICZNYCH. SKŁADAJĄ SIĘ Z KIJKA, KTÓRY JEST ELEMENTEM STABILIZUJĄCYM I KORPUSU, KTÓRY PO WYLOCIE W GÓRĘ GENERUJE EFEKT WIZUALNY.

RAKIETY RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM WIELKOŚCIĄ I EFEKTAMI. IM WIĘKSZA RAKIETA TYM EFEKT NA NIEBIE BĘDZIE WIĘKSZY. JEDNA RAKIETA PO ODPALENIU ZAWSZE BĘDZIE DAWAŁA TYLKO JEDEN WYBUCH A CO ZA TYM IDZIE TYLKO JEDEN EFEKT NA NIEBIE.

BY MÓC BEZPIECZNIE ODPALIĆ RAKIETĘ NALEŻY NAJPIERW PRZYGOTOWAĆ MIEJSCE, Z KTÓREGO MA BYĆ ODPALANA. MOŻE TO BYĆ RURKA LUB STOJAK, STARAJMY SIĘ NIE UŻYWA DO TEGO CELU BUTELEK PONIEWAŻ MOGĄ SIĘ ONE ŁATWO PRZEWRÓCIĆ A ZALEŻY NAM NA TYM BY RAKIETA WYLECIAŁA PROSTO DO GÓRY. RAKIET NIE NALEŻY WBIJAĆ W ZIEMIĘ ANI ŚNIEGO PONIEWAŻ ZNACZNIE UTRUDNI TO JEJ WYLOT W GÓRĘ I MOŻE ONA EKSPLODOWAĆ NA ZIEMI. PO UMIESZCZENIU RAKIETY W STOJAKU, ZDEJMUJEMY PLASTIKOWĄ OSŁONKĘ LONTU (JEŚLI JEST), ODPALAMY LONT NA SAMYM KOŃCU I SZYBKO ODDALAMY SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ PODANĄ NA OPAKOWANIU.

Szczegóły produktu

Cena za
Komplet 9 rakiet

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4