• GRANAT DYMNY BIAŁY - RDG3B
 • GRANAT DYMNY BIAŁY - RDG3B

GRANAT DYMNY BIAŁY - RDG3B

80,49 zł
Brutto
Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami
fav1 Dodaj do ulubionych Musisz się zalogować
Ocena:

RDG3B 50/1
Klasek
Zobacz wszystkie produkty od producenta:Klasek

NAJSILNIEJSZA SERIA DYMÓW DWUSTRONNYCH RDG3. W KILKA SEKUND TWORZY EKRAN DYMNY OGROMNYCH ROZMIARÓW. IDEALNE DO POZORACJI POLA WALKI,A SG I PAINTBALLU.

Szczegóły produktu

Link do filmu
youtu.be/QCN5Ic4jOFo
Cena za
1 sztuka
Czas trwania
45 sek
Klasa certyfikacji
P1
Długość
80 sek
Masa NEC
450 g

Indeks

EAN13
8595182411437
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Komentarz

najsilniejszy dym. ściana dymu w kilka sekund. zadymiło cały stadion. najlepsza raca dymna jaką kiedykolwiek widziałem

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
 1. Czy kolorowych dymów można używać w pomieszczeniach?

  Nie, żadnych rac dymnych nie wolno odpalać w zamkniętych pomieszczeniach. Wszystkie produkty z tej kategorii mogą być używane tylko i wyłącznie na świeżym powietrzu.

 2. W jaki sposób odpala się świece dymne?

  Świece dymne mogą być odpalane za pomocą klasycznego zielonego lontu, który znasz z wyrzutni fajerwerków, za pomocą potarcia o draskę, mogą być również odpalane poprzez pociągnięcie zawleczki lub zdalnie detonowane za pomocą zapalników elektrycznych. O tym, w jaki sposób odpalana jest dana świeca dymna możesz przeczytać w szczegółach produktu na stronie każdej świeci.

 3. Czy świece dymne można trzymać w ręku?

  Z założenia żadne fajerwerki nie powinny być trzymane w dłoni. Tyczy się to również świec dymnych. Są race dymne, które swoją budową powodują, że produkt nie nagrzewa się mocno i może być trzymany w dłoni. Dość łatwo je poznać po podłużnym kształcie tuby. Jeśli nie jesteś pewny/pewna czy konkretna świeca dymna może być trzymana w dłoni - napisz do nas, doradzimy Ci odpowiedni produkt.

 4. Czy kolorowe kulki dymne nadają się do sesji zdjęciowych?

  Nie, kolorowe kulki dymne, choć kuszą ceną za ilość w opakowaniu, niestety nie nadają się do sesji zdjęciowych. Ilość i czas przez jaki wydzielają dym jest zbyt mała i krótka by mogły one stworzyć klimatyczne tło do zdjęć.

 5. Do czego używa się rac dymnych?

  Najczęściej kolorowych zdjęć używa się do weselnych sesji zdjęciowych czy plenerowych sesji reklamowych. Chociaż ostatnio to najpopularniejsze zastosowania to świece dymne mają swoje początki w zastosowaniu wojskowym i do dzisiaj są nieodłącznym elementem gier ASG. Nie sposób też obyć się bez rac dymnych na polach Paintballowych. Ostatnio coraz częściej kolorowe dymy używane są na imprezach ujawniających płeć dziecka. Świece dymne świetnie sprawdzają się także w domowych zastosowaniach do odstraszania kretów lub ... sprawdzania szczelności instalacji.

4