UWAGA! PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKUP MATERIAŁÓW PIROTEHNICZNYCH MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEZ OSOBY PEŁNOLETNIE! SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, AKCEPTUJESZ REGULAMIN TYM SAMYM POŚWIADCZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT!
Uwaga! Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 100zł ( bez kosztów transportu, tylko zamówienia przedpłacone - płatność PayU/Dotpay/przelew tradycyjny) od 16.04.2019 do 22.04.2019!
CABEZA – P2420 Powiększ
Koszt dostawy

CABEZA – P2420

PXB2420 4/1

Nowy

Ocena:

Produkt certyfikowany wysokiej jakości

BROKATOWE KOMETY PRZECHODZĄCE W BROKATOWE KORONY ZAKOŃCZONE ZIELONYMI, CZERWONYMI, BROKATOWYMI I TRZESZCZĄCYMI BUKIETAMI

Opis produktu

121,99 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Szczegóły produktu
Cena za 1 sztukę
Czas trwania 24 sek
Kaliber 30mm
Ilość strzałów 25
Klasa certyfikacji 2
Link do filmu https
Czy tego szukasz?
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.
Opinie
Oceń 
2018-12-24

Niesamowita wyrzutnia ????
Polecam na finał , genialny efekt ,moc , wysokosc efektu, wielki efekt ,
swietna cena ????
Ale pod warunkiem ze to nie jest jedyna wyrzutnia
Polecam na final ????

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

CABEZA – P2420

CABEZA – P2420

BROKATOWE KOMETY PRZECHODZĄCE W BROKATOWE KORONY ZAKOŃCZONE ZIELONYMI, CZERWONYMI, BROKATOWYMI I TRZESZCZĄCYMI BUKIETAMI

30 innych produktów w tej samej kategorii: