FajerwerkiLider.pl
  • 300S - TXB912
  • 300S - TXB912

300S 300 STRZAŁÓW 25MM

660,00 zł
Brutto

CZERWONE I ZIELONE PEONIE WZMOCNIONE TRZASKIEM, RÓŻNOKOLOROWE PALMY, ZIELONY OGON Z CZERWONYMI PEREŁKAMI I ZIELONYM STROBOSKOPEM, CZERWONY OGON Z NIEBIESKIMI PEREŁKAMI I CZERWONYM STROBOSKOPEM, SREBRNO, CZERWONY OGON Z CZERWONYMI PEREŁKAMI I BIAŁYM MIGOCZĄCYM STROBOSKOPEM, GWIŻDŻĄCY SREBRNY SMOK, CZERWONE PALMY Z NIEBIESKIMI PEONIAMI WZMOCNIONE TRZASKIEM. 

UWAGA!
PRODUKT PROFESJONALNY W KATEGORII F4. DO ZAKUPU WYMAGANA KONCESJA LUB POZWOLENIE WOJEWODY NA ZAKUP I PRZECHOWYWANIE MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH.
Ilość
fav1 Dodaj do ulubionych Musisz się zalogować

TXB912 1/1
Triplex
Zobacz wszystkie produkty od producenta:Triplex
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.

Szczegóły produktu

Link do filmu
youtu.be/3CyPcSBx5vs
Cena za
1 sztuke
Czas trwania
2 min 58 sek
Kaliber
25mm
Ilość strzałów
300
Klasa certyfikacji
F4

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4