UWAGA! PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKUP MATERIAŁÓW PIROTEHNICZNYCH MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEZ OSOBY PEŁNOLETNIE! SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, AKCEPTUJESZ REGULAMIN TYM SAMYM POŚWIADCZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT!
Uwaga! Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 100zł ( bez kosztów transportu, tylko zamówienia przedpłacone - płatność PayU/Dotpay/przelew tradycyjny) od 16.04.2019 do 22.04.2019!
HI-TEC - SM9881 Powiększ
Koszt dostawy

HI-TEC - SM9881

SM9881 36/1

Nowy

Ocena: Brak

Produkt certyfikowany wysokiej jakości

SREBRNE KOMETY + SREBRNE CHRYZANTEMY Z NIEBIESKIMI GWIAZDKAMI

Opis produktu

24,14 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Szczegóły produktu
Cena za1 sztukę
Czas trwania15 sek
Kaliber26mm
Ilość strzałów7
CE2
Link do filmuhttps
Czy tego szukasz?
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.
Opinie

Napisz opinię

HI-TEC - SM9881

HI-TEC - SM9881

SREBRNE KOMETY + SREBRNE CHRYZANTEMY Z NIEBIESKIMI GWIAZDKAMI

30 innych produktów w tej samej kategorii: