UWAGA! PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKUP MATERIAŁÓW PIROTEHNICZNYCH MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEZ OSOBY PEŁNOLETNIE! SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, AKCEPTUJESZ REGULAMIN TYM SAMYM POŚWIADCZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT!
Uwaga! Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 100zł ( bez kosztów transportu, tylko zamówienia przedpłacone - płatność PayU/Dotpay/przelew tradycyjny) od 16.04.2019 do 22.04.2019!
PLATINUM SERIES Powiększ
Koszt dostawy

PLATINUM SERIES

TW407 SFC49-F89 2/1

Nowy

Ocena: Brak

Produkt certyfikowany wysokiej jakości

ZIELONA POŚWIATA MIN Z CZERWONYM OGONEM PRZECHODZĄCA W ZIELONA POŚWIATĘ WIERZBY Z PURPUROWĄ DALIA

Opis produktu

199,00 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Szczegóły produktu
Cena za1
Czas trwania23sek
Kaliber30mm
Ilość strzałów49
CEF3
Link do filmuhttps
Czy tego szukasz?
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.
Opinie

Napisz opinię

PLATINUM SERIES

PLATINUM SERIES

ZIELONA POŚWIATA MIN Z CZERWONYM OGONEM PRZECHODZĄCA W ZIELONA POŚWIATĘ WIERZBY Z PURPUROWĄ DALIA

30 innych produktów w tej samej kategorii: