FajerwerkiLider.pl
  • SHOW OF FIREWORKS 111 STRZAŁÓW 2 MINUTY
  • SHOW OF FIREWORKS 111 STRZAŁÓW 2 MINUTY SRODEK
  • SHOW OF FIREWORKS 111 STRZAŁÓW 2 MINUTY
  • SHOW OF FIREWORKS 111 STRZAŁÓW 2 MINUTY SRODEK

SHOW OF FIREWORKS 111 STRZAŁÓW 2 MINUTY

750,00 zł
Brutto

NIESAMOWITY POKAZ FAJERWERKÓW , KTÓRY TRWA 2 MINUTY. NA POKAZ SKŁADA SIĘ AŻ 16 RÓŻNYCH EFEKTÓW W WIELOKOLOROWYCH ODMIANACH. POKAZ TEN WYRÓŻNIA SIĘ NA TLE INNYCH PRZEDE WSZYSTKIM DWOMA KALIBRAMI: 30MM I AŻ 50MM CZYLI MA W SOBIE STRZAŁY W NAJWIĘKSZYCH MOŻLIWYM KALIBRZE DOPUSZCZONYM DO UŻYTKU BEZ UPRAWNIEŃ. CO TO DOKŁADNIE OZNACZA? POTOCZNIE MÓWIĄC, EFEKTY O NIESAMOWITEJ WIELKOŚCI. DODATKOWYM ATUTEM POKAZU JEST RÓWNIEŻ FAKT, ŻE NIE SKŁADA SIĘ ON Z SAMYCH EFEKTÓW LECĄCYCH PIONOWO, ALE AŻ 32 STRZAŁY SĄ W EFKCIE KĄTOWYM (TZW. WACHLARZ). SPRAWIA TO NIESAMOWITE WRAŻENIE I DZIĘKI TEMY UZYSKUJE SIĘ EFEKT CAŁEGO POKRYTEGO NIEBA.

W WYRZUTNI ZAMONTOWANE SĄ DWA LONTY. ODPALAMY TYLKO JEDEN, Z NAPISEM START.  LONT DRUGI JEST LONTEM ZAPASOWYM, MOŻE SŁUŻYĆ DO POŁĄCZENIA Z INNĄ WYRZUTNIĄ. UŻYWAMY GO TYLKO W MOMENCIE GDY PIERWSZY LONT NIE ODPALI I ODCZEKAMY MINIMUM 10 MINUTY.

Ilość
fav1 Dodaj do ulubionych Musisz się zalogować

C111MF/C 1/1
Klasek
Zobacz wszystkie produkty od producenta:Klasek
ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO ODPALENIA TO PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE PRZEZ PIROTECHNIKÓW WYRZUTNIE, KTÓRE SKOMPONOWANE SĄ W GOTOWE POKAZY. CO TO ZNACZY W PRAKTYCE? NIE MUSISZ JUŻ PRZEGLĄDAĆ I KUPOWAĆ KILKUNASTU WYRZUTNI, SPĘDZAJĄC GODZINY NA DOBORZE IDEALNYCH EFEKTÓW. ZROBILIŚMY TO ZA CIEBIE! WYBIERZ POKAZ, KTÓRY NAJBARDZIEJ ODPOWIADA TWOIM UPODOBANIOM I BUDŻETOWI BO POKAZY FAJERWERKÓW NIE MUSZĄ BYĆ DROGIE. ZESTAW SKŁADAC SIĘ BĘDZIE Z JEDNEJ LUB KILKU WYRZUTNI POŁĄCZONYCH Z SOBĄ ZA WCZASU LONTEM. JEDYNE CO BĘDZIE TRZEBA ZROBIĆ TO PODPALIĆ LONT I ODDALIĆ SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ, KTÓRA WSKAZANA JEST ZAWSZE NA ETYKIECIE PRODUKTU.

Szczegóły produktu

Link do filmu
youtu.be/3qlDcul4V6Q
Cena za
1 pokaz
Czas trwania
2 minuty
Kaliber
mix 30-50mm
Ilość strzałów
111
Klasa certyfikacji
F3
Masa
1996g
Sposób odpalania
Lont

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4