FajerwerkiLider.pl
  • ARSEN 78 STRZAŁÓW 25MM
  • ARSEN 78 STRZAŁÓW 25MM

ARSEN 78 STRZAŁÓW 25MM

194,94 zł
Brutto
ARSEN PXB3934 TO PRODUKT FIRMY PIROMAX MAJĄCY AŻ 78 STRZAŁÓW W KALIBRZE 25MM. TA WIELOEFEKTOWA WYRZUTNIA TO IDELANA PROPOZYCJA DLA WSZYSTKICH FANÓW FAJERWERKÓW. Z POWODZENIEM NADAJE SIĘ JAKO JEDYNA WYRZUTNIA W MINI POKAZIE PONIEWAŻ ZAWIERA ONA CAŁY PRZEKRÓJ NAJPIĘKNIEJSZYCH EFEKTÓW FAJERWERKÓW ZARÓWNO STRZELAJĄCYCH PROSTO JAK I W UKŁADZIE KĄTOWYM.
Ilość
fav1 Dodaj do ulubionych Musisz się zalogować
Ocena:

PXB3934 2/1
PIROMAX
Zobacz wszystkie produkty od producenta:PIROMAX
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.

Szczegóły produktu

Link do filmu
youtu.be/SFx9CFRLwnU
Cena za
1 wyrzutnię
Czas trwania
45sek
Kaliber
25mm
Ilość strzałów
78
Klasa certyfikacji
F3
Masa
991g
Sposób odpalania
Lont
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Piękny mini pokaz. Kupiłem na urodziny i wszystkim bardzo się podobało. Różne efekty i trwa długo a na koniec jest bardzo efektowny finał

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4