UWAGA! PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKUP MATERIAŁÓW PIROTEHNICZNYCH MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEZ OSOBY PEŁNOLETNIE! SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, AKCEPTUJESZ REGULAMIN TYM SAMYM POŚWIADCZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT!
Uwaga! Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 100zł ( bez kosztów transportu, tylko zamówienia przedpłacone - płatność PayU/Dotpay/przelew tradycyjny) od 16.04.2019 do 22.04.2019!
SILVER WHIRLWIND - TXB616 Powiększ
Koszt dostawy

SILVER WHIRLWIND - TXB616

TXB616 TXL616 2/1

Nowy

Ocena: Brak

Produkt certyfikowany wysokiej jakości

SREBRNE WIRY

Opis produktu

199,65 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Szczegóły produktu
Cena za 1 sztukę
Czas trwania 25 sek
Kaliber 30mm
Ilość strzałów 49
Klasa certyfikacji 3
Czy tego szukasz?
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.
Opinie

Napisz opinię

SILVER WHIRLWIND - TXB616

SILVER WHIRLWIND - TXB616

SREBRNE WIRY

30 innych produktów w tej samej kategorii: