UWAGA! PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKUP MATERIAŁÓW PIROTEHNICZNYCH MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEZ OSOBY PEŁNOLETNIE! SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, AKCEPTUJESZ REGULAMIN TYM SAMYM POŚWIADCZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT!
Uwaga! Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 100zł ( bez kosztów transportu, tylko zamówienia przedpłacone - płatność PayU/Dotpay/przelew tradycyjny) od 16.04.2019 do 22.04.2019!
FUN BOX – TXB883 Powiększ
Koszt dostawy

FUN BOX – TXB883

TXB883 1/1

Nowy

Ocena: Brak

Produkt certyfikowany wysokiej jakości

CRACKLING MINE, RED & GREEN CRACKLING, SILVER CRACKLING FLOWER + RED & GREEN STAR, CRACKLING WILLOW, BIG CHRYS

Opis produktu

425,49 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Szczegóły produktu
Cena za 1 sztukę
Czas trwania 32 sek
Kaliber 30mm
Ilość strzałów 100
Link do filmu https

Ostatnie sztuki

Czy tego szukasz?
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.
Opinie

Napisz opinię

FUN BOX – TXB883

FUN BOX – TXB883

CRACKLING MINE, RED & GREEN CRACKLING, SILVER CRACKLING FLOWER + RED & GREEN STAR, CRACKLING WILLOW, BIG CHRYS

30 innych produktów w tej samej kategorii: