UWAGA! PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKUP MATERIAŁÓW PIROTEHNICZNYCH MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEZ OSOBY PEŁNOLETNIE! SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, AKCEPTUJESZ REGULAMIN TYM SAMYM POŚWIADCZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT!
Uwaga! Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 100zł ( bez kosztów transportu, tylko zamówienia przedpłacone - płatność PayU/Dotpay/przelew tradycyjny) od 16.04.2019 do 22.04.2019!
SKY BUSTER - TXB605 Powiększ
Koszt dostawy

SKY BUSTER 16 STRZAŁÓW TXB603

TXB605 18/1

Nowy

Ocena: Brak

Produkt certyfikowany wysokiej jakości

CZERWONO-NIEBIESKIE I PURPUROWO-ZIELONE PEONIE, BIAŁE MIGOCZĄCE ŁĄKI I KRAKLING

Opis produktu

19,99 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Szczegóły produktu
Cena za1 sztukę
Czas trwania20 sek
Kaliber20mm
Ilość strzałów16
CE2
Link do filmuhttps
Czy tego szukasz?

WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.

Opinie

Napisz opinię

SKY BUSTER 16 STRZAŁÓW TXB603

SKY BUSTER 16 STRZAŁÓW TXB603

CZERWONO-NIEBIESKIE I PURPUROWO-ZIELONE PEONIE, BIAŁE MIGOCZĄCE ŁĄKI I KRAKLING

30 innych produktów w tej samej kategorii: