UWAGA! PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKUP MATERIAŁÓW PIROTEHNICZNYCH MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEZ OSOBY PEŁNOLETNIE! SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, AKCEPTUJESZ REGULAMIN TYM SAMYM POŚWIADCZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT!
Uwaga! Darmowa dostawa dla zamówień o wartości od 100zł ( bez kosztów transportu, tylko zamówienia przedpłacone - płatność PayU/Dotpay/przelew tradycyjny) od 16.04.2019 do 22.04.2019!
ASTRAL - TB17 Powiększ
Koszt dostawy

ASTRAL - TB17

TB17 4/1

Nowy

Ocena: Brak

Produkt certyfikowany wysokiej jakości

WIERZBA PRZECHODZĄCA W BUKIET NIEBIESKICH GWIAZDEK, NIEBIESKIE GWIAZDKI, TRZESZCZĄCA CHRYZANTEMA.

Opis produktu

133,34 zł (brutto)

Dodaj do listy życzeń

Szczegóły produktu
Cena za1 sztukę
Czas trwania18 sek
Kaliber30mm
Ilość strzałów25
CE3

Ostatnie sztuki

Czy tego szukasz?
WYRZUTNIE TO FAJERWERKI ZWANE RÓWNIEŻ BATERIAMI, TORTAMI I KOSTKAMI. NALEŻĄ DO NAJBARDZIEJ EFEKTOWNEJ GRUPY PIROTECHNIKI. RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE WYSOKOŚCIĄ LOTU, ILOŚCIĄ STRZAŁÓW, KALIBREM (CZYLI WIELKOŚCIĄ EFEKTU NA NIEBIE) ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAMYMI EFEKTAMI. W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO MAŁE, KILKUSTRZAŁOWE WYRZUTNIE W JEDNYM EFEKCIE JAK I KILKUSET STRZAŁOWE OGROMNE WYRZUTNIE, KTÓRE PO ODPALENIU SĄ GOTOWYM POKAZEM Z MIKSEM ZARÓWNO EFEKTÓW JAK I ICH WIELKOŚCI NA NIEBIE. BATERIE TO IDELANY WYBÓR DLA TYCH, KTÓRZY ŚWIETUJĄ SYLWESTRA, URODZINY CZY JAKIEKOLWIEK INNE UROCZYSTOŚCI A PRZY TYM CENIĄ SOBIE PIĘKNO WIZUALNE.
Opinie

Napisz opinię

ASTRAL - TB17

ASTRAL - TB17

WIERZBA PRZECHODZĄCA W BUKIET NIEBIESKICH GWIAZDEK, NIEBIESKIE GWIAZDKI, TRZESZCZĄCA CHRYZANTEMA.

30 innych produktów w tej samej kategorii: