FajerwerkiLider.pl
  • -2,00 zł
  • ZŁOTE ZIMNE OGNIE 90CM
  • ZŁOTE ZIMNE OGNIE 90CM

ZŁOTE ZIMNE OGNIE 90CM 9 SZTUK

18,00 zł
16,00 zł
Obniżkat -2,00 zł
Brutto

EKSKLUZYWNE ZIMNE OGNIE OD CZESKIEGO IMPORTERA TO GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. WYRÓŻNIAJĄ SIĘ ISKRAMI W KOLORZE SREBRNYM I ZDECYDOWANIE NAJDŁUŻSZYM CZASEM PALENIA WŚRÓD 90CM ZIMNYCH OGNI. IDEALNIE NADAJĄ SIĘ DO TWORZENIA SZPALERÓW I DO ZDJĘĆ WESELNYCH. DZIĘKI ICH DŁUGOŚCI BEZ PROBLEMU KAŻDY FOTOGRAF ZDĄŻY ZŁAPAĆ NAJLEPSZE UJĘCIE.

ZIMNE OGNIE TO PRODUKT, KTÓREGO NIE TRZEBA NIKOMU PRZEDSTAWIAĆ. KAŻDY Z NAS CHOĆ RAZ TRZYMAŁ W RĘKU ZIMNY OGIEŃ A WIĘKSZOŚCI Z NAS KOJARZY SIĘ Z DZIECIŃSTWEM I PRAWDZIWĄ MAGIĄ ŚWIĄT. OBECNIE NAJCZĘŚCIEJ STOSUJE SIE ZIMNE OGNIE PRZY SESJACH FOTOGRAFICZNYCH I NA IMPREZACH PLENEROWYCH.

ZIMNE OGNIE RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM DŁUGOŚCIĄ A CO ZA TYM IDZIE – CZASEM PALENIA. DRUGĄ RÓŻNICĄ ŚWIADCZĄCĄ O JAKOŚCI ZIMNYCH OGNI JEST GĘSTOŚĆ WYTWARZANYCH ISKIER. TAŃSZE PRODUKTU BĘDĄ WYPALAĆ MNIEJSZĄ ILOŚĆ ISKIER A DROŻSZE ZIMNE OGNIE BĘDĄ MIAŁY ZDECYDOWANIE GĘSTRZE ISKRY. ZIMNE OGNIE WYSTĘPUJĄ ZAZWYCZAJ W DWÓCH KOLORACH: SREBRNYM I ZŁOTYM, ALE ZDARZAJĄ SIĘ TEŻ NEONOWE KOLOROWE ISKRY.

Szczegóły produktu

Cena za
opakowanie 9 sztuk zimnych ogni
Czas trwania
250 sek

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4