FajerwerkiLider.pl
  • -2,00 zł
  • ZIMNE OGNIE 70CM 4SZT
  • ZIMNE OGNIE 70CM 4SZT

ZIMNE OGNIE SREBRNE 70CM 4SZT

7,99 zł
5,99 zł
Obniżkat -2,00 zł
Brutto

EKSKLUZYWNE 70 CENTYMETROWE ZIMNE OGNIE OD CZESKIEJ FIRMY KLASEK. W OPAKOWANIU ZNAJDUJĄ SIĘ 4 SZTUKI ZIMNYCH OGNI I SĄ TO ZDECYDOWANIE NAJLEPSZE ZIMNE OGNIE NA RYNKU. WYRÓŻNIAJĄ SIĘ ISKRAMI W KOLORZE SREBRNYM, ORAZ BARDZO DŁUGIM CZASEM PALENIA. CZĘŚĆ PALNA WYNOSI AŻ 55 CM. IDEALNIE NADAJĄ SIĘ DO TWORZENIA SZPALERÓW I PIĘKNIE WYGLĄDAJĄ NA ZDJĘCIACH WESELNYCH, ALE I NIE TYLKO.

ZIMNE OGNIE TO PRODUKT, KTÓREGO NIE TRZEBA NIKOMU PRZEDSTAWIAĆ. KAŻDY Z NAS CHOĆ RAZ TRZYMAŁ W RĘKU ZIMNY OGIEŃ A WIĘKSZOŚCI Z NAS KOJARZY SIĘ Z DZIECIŃSTWEM I PRAWDZIWĄ MAGIĄ ŚWIĄT. OBECNIE NAJCZĘŚCIEJ STOSUJE SIE ZIMNE OGNIE PRZY SESJACH FOTOGRAFICZNYCH I NA IMPREZACH PLENEROWYCH.

ZIMNE OGNIE RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM DŁUGOŚCIĄ A CO ZA TYM IDZIE – CZASEM PALENIA. DRUGĄ RÓŻNICĄ ŚWIADCZĄCĄ O JAKOŚCI ZIMNYCH OGNI JEST GĘSTOŚĆ WYTWARZANYCH ISKIER. TAŃSZE PRODUKTU BĘDĄ WYPALAĆ MNIEJSZĄ ILOŚĆ ISKIER A DROŻSZE ZIMNE OGNIE BĘDĄ MIAŁY ZDECYDOWANIE GĘSTRZE ISKRY. ZIMNE OGNIE WYSTĘPUJĄ ZAZWYCZAJ W DWÓCH KOLORACH: SREBRNYM I ZŁOTYM, ALE ZDARZAJĄ SIĘ TEŻ NEONOWE KOLOROWE ISKRY.

Szczegóły produktu

Cena za
opakowanie 4 sztuk zimnych ogni
Czas trwania
200sek
Klasa certyfikacji
1
Długość
70cm
Kolor
srebrny
Sposób odpalania
Lont

Realizuj zamówienie

Back to shop

Koszyk jest pusty.

Konto

Konto

Nie masz konta?
Create an Account
4