Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Katiusze

( ilość produktów: 12 )

katiusze gwizd świst wystrzał baner głośne

Katiusze najczęściej kojarzone są z gwizdem i hukiem, jaki wydają, wznosząc się w powietrze. To rodzaj materiałów pirotechnicznych, które połączone w baterie, umożliwiają wystrzelenie 25 lub nawet 5000 ładunków. Gwiżdżące komety to zwyczajowa nazwa tych fajerwerków, które w amatorskim zastosowaniu cieszą się niesłabnącą popularnością. Zestawy katiusz używane są często przy okazji imprez o charakterze domowym, czy wesel. Generują charakterystyczny dźwięk podczas wznoszenia, a w powietrzu podczas eksplozji wydają donośny huk, któremu towarzyszy błysk.

Katiusze – różne rozmiary

Katiusze sprzedawane są w różnych rozmiarach. Osoby decydujące się na ich wykorzystanie podczas imprez, mogą zakupić baterie katiusz składające się z 25, 50, 100, 300, 500, 750 lub nawet 5000 strzałów. Dzięki tej różnorodności można wybrać zestaw dostosowany do naszych możliwości finansowych, a także oczekiwań dotyczących efektowności zaplanowanego widowiska. Katiusze charakteryzują się także dynamicznym tempem wystrzeliwania ładunków, dlatego też wielkość baterii powinniśmy dopasować do potrzeb czasowych przedstawienia.

Kolorowe katiusze – Fajerwerki Lider

Katiusze nie są fajerwerkami, które mają dawać znaczący efekt świetlny, dlatego też wszystkie zestawy charakteryzują się kolorem srebrnym, uzyskiwanym po eksplozji ładunku w powietrzu. Warto mieć na uwadze ten fakt, planując wykorzystanie katiusz w pokazie.

Katiusze, jak wszystkie fajerwerki, powinny być użytkowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Baterie muszą być ustawione w sposób, który zabezpieczy je przed wywróceniem, a użytkownicy powinni zachować bezpieczną odległość od odpalonego zestawu. Sklep z fajerwerkami udostępni szczegółowe instrukcje bezpiecznego korzystania z produktu. Pracownicy Fajerwerki Lider pomogą także dobrać właściwe katiusze do okazji oraz oczekiwanego efektu.

pixelpixel