Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stroboskopy

( ilość produktów: 30 )

 

stroboskopy światło flesz baner tanioStroboskop, zwany również fleszem, to petarda, która po odpaleniu generuje bardzo intensywne, pulsacyjne światło. Swoim działaniem przypomina stroboskop dyskotekowy. Stroboskopy występują w różnych kolorach, a wśród nich najpopularniejsze są flesze w kolorze białym i czerwonym. Stroboskopy świetnie nadają się do pokazów fajerwerków, gier ASG i paintballu oraz do opraw meczowych. Wybierając odpowiednie stroboskopy, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na czas działania i intensywność światła. Wśród naszych stroboskopów można znaleźć maleńkie stroboskopy pirotechniczne, które błyszczą tylko przez kilka sekund, ale również duże stroboskopy sceniczne dające efekt przez ponad minutę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Stroboskop - efekt

Efekty stroboskopowe są bardzo charakterystyczne i wyróżniają się spośród innych efektów pirotechnicznych. Można je znaleźć nie tylko w samych stroboskopach/fleszach, ale często występują też w fajerwerkach podniebnych takich jak wyrzutnie czy rakiety. Efekt, jakiego można spodziewać się po odpaleniu, to pulsacyjne płomienie generujące bardzo intensywne światło. W efektach podniebnych są to natomiast najczęściej migoczące gwiazdki, nazywane glitteringiem.

Stroboskopy - pirotechnika na scenę, mecz i nie tylko

Stroboskopy mają szerokie zastosowanie. W zależności od przeznaczenia nasz sklep oferuje:

Stroboskopy sceniczne - produkty przeznaczone do użytku podczas profesjonalnych pokazów pirotechnicznych, na koncertach, imprezach plenerowych. Cechą wyróżniającą ten stroboskop od innych jest sposób odpalania. Zamiast lontu w stroboskopie scenicznym zamontowany jest zapalnik do zdalnego uruchomienia. Stroboskopy sceniczne są też bardziej intensywne aniżeli zwykłe stroboskopy pirotechniczne.

Stroboskopy meczowe - używane przez kibiców piłkarskich do tworzenia spektakularnych opraw meczowych. Tak naprawdę nie ma wyłącznie jednego rodzaju produktu przeznaczonego na stadiony. W zależności od potrzeb i upodobań można się zdecydować, zarówno na mniejsze 60/90-sekundowe stroboskopy, jak i na duże kilkuminutowe flesze. Najczęściej im dłuższy czas działania, tym większy jest płomień i intensywność światła.

Stroboskop - cena

Cena za stroboskop jest w znaczniej mierze uzależniona od czasu trwania efektu i intensywności światła. Pirotechnika, która zapewnia kilkadziesiąt sekund wrażeń oraz sceniczna jest zdecydowanie droższa od małych produktów o krótkim czasie emisji. Przy czym mała petarda w zestawie to koszt zaledwie kilku złotych. Nasz sklep oferuje stroboskopy w atrakcyjnych cenach, a ceny hurtowe są dostępne dla większych zamówień.

Zaufane Opinie IdoSell
4.79 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-14
Bardzo dobry kontakt z klientem, szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny, ekspresowa dostawa przesyłki :) Jestem bardzo zadowolona z obsługi sklepu i z realizacji zamówienia, serdecznie polecam! :)
2024-05-27
Super
pixelpixel