Stroboskopy pirotechnika | Niska cena | Sklep FajerwerkiLider.pl

Stroboskopy

Stroboskopy inaczej nazywane fleszami to produkty, które po odpaleniu generują bardzo intensywne, pulsacyjne światło. Swoim działaniem imitują stroboskop dyskotekowy. Występują w różnych kolorach, chociaż najpopularniejsze są flesze w kolorze białym i czerwonym. Stroboskopy świetnie nadają się do pokazów fajerwerków, gier ASG i Paintballu oraz przede wszystkim do opraw meczowych. Wybierając odpowiednie stroboskopy należy zwrócić uwagę przede wszystkim na czas działania i intensywność światła. Wśród naszych stroboskopów można znaleźć maleńkie stroboskopy pirotechniczne, które błyszczą tylko przez kilka sekund, ale również duże stroboskopy sceniczne trwające ponad minutę.

Stroboskopy

W tej kategorii znajdziesz 36 produkty.

Pokazano 1-30 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Efekty stroboskopowe

Efekty stroboskopowe są bardzo charakterystyczne i wyróżniają się spośród innych efektów pirotechnicznych. Można je znaleźć nie tylko w samych stroboskopach/fleszach, ale często występują też w fajerwerkach podniebnych takich jak wyrzutnie czy rakiety. Jak już pisaliśmy wyżej, to pulsacyjne płomienie generujące bardzo intensywne światło. W efektach podniebnych są to natomiast najczęściej migoczące gwiazdki, nazywane glitteringiem.


Stroboskop sceniczny – czym się charakteryzuje

Stroboskop sceniczny to produkt przygotowany do używania podczas profesjonalnych pokazów pirotechnicznych, koncertach i innych imprezach plenerowych. Podstawową różnicą jest sposób odpalania takiego stroboskopu. Zamiast lontu, w stroboskopie scenicznym zamontowany jest zapalnik do zdalnego uruchomienia. Stroboskopy sceniczne są też bardziej intensywne aniżeli zwykłe stroboskopy pirotechniczne.


Stroboskopy meczowe

Stroboskopy pirotechniczne najczęściej używane są przez kibiców piłkarskich do robienia opraw meczowych. Efekty stroboskopowe są bardzo intensywne i efektowne więc to nic dziwnego, że tak często goszczą na murawach boisk. Tak naprawdę nie ma jednego stroboskopu, który powinno się do tego celu używać. Można się zdecydować zarówno na mniejsze 60/90 sekundowe stroboskopy jak i na duże kilkuminutowe flesze. Najczęściej im dłuższy czas działania tym większy jest płomień i intensywność światła.

4