Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

​Cześć! Jeśli tu zajrzałeś/zajrzałaś to z pewnością szukasz informacji o tym w jaki sposób możesz dokonać płatności w naszym sklepie oraz jakie oferujemy formy dostawy. To, w jaki sposób możemy dostarczyć Twoje zamówienie, jest ściśle związane z tym, w jaki sposób chcesz za nie zapłacić. Podzieliliśmy więc opis na dwie grupy. Poniżej znajdziesz najprostszy podział i opis każdej możliwości. Jeśli jednak uznasz, że nadal coś jest nie jasne - napisz do nas. Postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości :)

Formy płatności przed dostawą

Jeżeli opłacisz swoje zamówienie wcześniej, czyli dokonasz tak zwanej przedpłaty, masz do dyspozycji następujące formy dostawy: Kurier Inpost, Kurier DPD, Paczkomat, Paleta, Przesyłka niestandardowa. Poniżej znajdziesz opis konkretnych form płatności.

PAYU - PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE

Wybierając płatność PayU będziesz mieć możliwość natychmiastowego zapłacenia za pomocą różych kanałów płatności. Do wyboru bedziesz mieć płatność za pomocą karty płatniczej, BLIKiem lub poprzez przekierowanie do swojego banku online. Płatność dokonana za pomocą PayU jest u nas widoczna natychmiastowo, dzięki czemu Twoje zamówienie realizowane jest szybciej. Płatności PayU są szyfrowane i w pełni bezpieczne, nie dostajemy żadnych danych Twoich kart ani innych danych bankowych.

PAYPAL - PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE

Żeby zapłacić z poziomu PayPal, potrzebujesz mieć tam założone konto. Paypal umożliwia płatność za pomocą karty płatniczej, lub ze zgromadzonych na swoim koncie środków. Płatności Paypal również są u nas widoczne natychmiastowo a Twoje zamówienie realizowane jest dzięki temu szybciej. Wybierając płatność Paypal masz możliwość zapłacenie w PLN lub EUR.

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

To najbardziej klasyczny rodzaj płatności. Po dokonaniu zamówienia, dostaniesz od nas dane do przelewu bankowego, takie jak nr naszego konta, nazwę firmy, kwotę jaką musisz opłacić i tytuł z jakim musisz zlecić przelew. Następnie musisz sam zalogować się do swojego banku i przy wykorzystaniu udostępnionych przez nas danych zlecić przelew. Możesz też zlecić go na poczcie lub w np. Żabce. Zamówienia opłacane przelewem tradycyjnym zazwyczaj są realizowane z dwu-trzydniowym opóźnieniem. Tyle czasu potrzebujemy na zaksięgowanie Twojej płatności w systemie. Dopiero kiedy to nastąpi, Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Formy płatności przy dostawie

Jeżeli nie chcesz płacić za zamówienie wcześniej, lub z jakiegoś powodu nie chcesz dokonywać opłaty z poziomu naszego sklepu (chociaż jest to w pełni bezpieczne!), możesz wybrać płatnośc przy dostawie. W takim wypadku możesz skorzystać z poniższych form dostawy: Kurier Inpost Pobranie, Kurier DPD Pobranie, Paczkomat Pobranie.

PŁATNOŚĆ KURIEROWI ZA POBRANIEM

W tym wypadku zapłacisz kurierowi gotówką, w momencie dostawy paczki. Pamiętaj, że większość kurierów nie ma możliwości płatności kartą, więc musisz mieć przygotowaną konkretną kwotę do zapłaty.

PACZKOMAT POBRANIE

Jeżeli chcesz opłacić swoją paczkę dopiero przy odbiorze, ale chcesz by była dostarczona do paczkomatu to nic nie stoi na przeszkodzie. W tym wypadku, przed wyjęciem paczki z paczkomatu będziesz musiał dokonać płatności bezpośrednio w aplikacji Inpost. Najczęściej płatności tej można dokonać blikiem. Pamiętaj, że do paczkomatu nie da się włożyć gotówki ;)

pixelpixel