Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Flary i Race

( ilość produktów: 88 )

race i flary kolorowe mecz baner wesele dym ślub

Race świetlne i flary są jednymi z najpopularniejszych materiałów pirotechnicznych dostępnych na rynku. Tego rodzaju pirotechnika ma szerokie zastosowanie - od sygnalizacyjnego (race morskie) po tworzenie scenerii widowisk sportowych i artystycznych (race stadionowe). Z uwagi na możliwość wyboru flar w wielu wersjach kolorystycznych, używane są również podczas pokazów pirotechnicznych. Zarówno race, jak i flary wywołują efekt światła i dymu, jednakże to flary mogą być wyposażone w silniki rakietowe i wznoszą się na znaczne wysokości. Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór produktów dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb. Race świetlne, kibicowskie na mecz, morskie - te oraz wiele innych oferuje nasz sklep. Dbamy również o to, by klientów do zakupów zachęcała atrakcyjna cena. Wybieraj spośród produktów renomowanych marek i twórz najpiękniejsze oprawy meczowe bądź uzyskaj pomoc, gdy jesteś w potrzebie.

Race morskie, świetlne, flary meczowe, stadionowe

Flary i race świetlne to pirotechnika, która może być wykorzystywana jedynie na otwartej przestrzeni. Poszczególne produkty znajdujące się w naszym asortymencie charakteryzują się odmiennymi cechami. I tak:

  • Flary meczowe, to flary świetlne, które generują kilkunastocentymetrowy płomień z efektem spływania; dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Race meczowe posiadają metalowe, wodoodporne obudowy, a także plastikowe lub metalowe rączki, co zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania.
  • Flary stroboskopowe - oprócz dymu emitują pulsacyjne, jaskrawe światło; dzięki połączeniu tych dwóch elementów, intensyfikuje się efekt świetlny.
  • Race morskie - pozwalają uzyskać dużo światła, dlatego bardzo często są używane jako materiały sygnalizacyjne na morzu lub w górach. Flary morskie odpalane są poprzez pociągnięcie za zawleczkę. Race morskie wytwarzają dużo bardzo gęstego dymu, w białym kolorze.
  • Flary świetlne ręczne - flara ręczna jest zbudowana w taki sposób, że z pojemnika o małej pojemności można uzyskać maksymalną wydajność.

Flary - sklep

Decydując się na zakup jakichkolwiek materiałów pirotechnicznych, warto skorzystać z profesjonalnej porady. Dzięki temu można nabyć asortyment w pełni spełniający oczekiwania co do efektu, jaki chce się uzyskać. Dodatkowo można otrzymać wszelkie informacje dotyczące bezpiecznego wykorzystywania rac i flar. Wysokiej jakości race do kupienia oraz pomoc przy wyborze produktów znajdziesz właśnie na tej stronie. Fajerwerki Lider to miejsce, gdzie można kupić race, a wykwalifikowani pracownicy służą profesjonalnym wsparciem na każdym etapie zakupów. Wszystkie oferowane przez nas race kibicowskie i flary morskie są certyfikowane, co gwarantuje ich bezpieczne użytkowanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień. Realizujemy dostawy do klientów indywidualnych oraz zamówienia hurtowe. Doradztwo, szybka wysyłka oraz przystępna cena to nasze atuty. Przekonaj się sam, że warto zamawiać właśnie u nas!

pixelpixel