POKAZ 4 IN 1 SHOW BOX 2,5 MINUTY

POKAZ 4 IN 1 SHOW BOX 2,5 MINUTY

TEN GOTOWY POKAZ FAJERWERKÓW TO WYSELEKCJONOWANE 150 WYSTRZAŁÓW Z NAJPIĘKNIEJSZYMI EFEKTAMI. ŁADUNKI WYSTEPUJĄ W TRZECH ROZMIARACH DZIĘKI TEMU NA NIEBIE OTWIERAJĄ SIĘ AN RÓŻNYCH WYSOKOŚCIACH CO DODATKOWO POTĘGUJE EFEKT WOW. POKAZ TEN SKŁADA SIĘ Z CZTERECH POJEDYŃCZYCH WYRZUTNI POŁĄCZONYCH Z SOBĄ ZA WCZASU PRZEZ CO JEDYNE CO MUSISZ ZROBIĆ TO PODPALIĆ JEDEN LONT A DALEJ MAGIA ZADZIEJE SIĘ JUŻ SAMA.

More details

PIROMAX

PXC202 1/1

New

469.00 zł
ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO ODPALENIA TO PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE PRZEZ PIROTECHNIKÓW WYRZUTNIE, KTÓRE SKOMPONOWANE SĄ W GOTOWE POKAZY. CO TO ZNACZY W PRAKTYCE? NIE MUSISZ JUŻ PRZEGLĄDAĆ I KUPOWAĆ KILKUNASTU WYRZUTNI, SPĘDZAJĄC GODZINY NA DOBORZE IDEALNYCH EFEKTÓW. ZROBILIŚMY TO ZA CIEBIE! WYBIERZ POKAZ, KTÓRY NAJBARDZIEJ ODPOWIADA TWOIM UPODOBANIOM I BUDŻETOWI BO POKAZY FAJERWERKÓW NIE MUSZĄ BYĆ DROGIE. ZESTAW SKŁADAC SIĘ BĘDZIE Z JEDNEJ LUB KILKU WYRZUTNI POŁĄCZONYCH Z SOBĄ ZA WCZASU LONTEM. JEDYNE CO BĘDZIE TRZEBA ZROBIĆ TO PODPALIĆ LONT I ODDALIĆ SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ, KTÓRA WSKAZANA JEST ZAWSZE NA ETYKIECIE PRODUKTU.

Shipments and returns

Your pack shipment

Packages are generally dispatched within 2 days after receipt of payment and are shipped via UPS with tracking and drop-off without signature. If you prefer delivery by UPS Extra with required signature, an additional cost will be applied, so please contact us before choosing this method. Whichever shipment choice you make, we will provide you with a link to track your package online.

Shipping fees include handling and packing fees as well as postage costs. Handling fees are fixed, whereas transport fees vary according to total weight of the shipment. We advise you to group your items in one order. We cannot group two distinct orders placed separately, and shipping fees will apply to each of them. Your package will be dispatched at your own risk, but special care is taken to protect fragile objects.

Boxes are amply sized and your items are well-protected.

Data sheet

Link do filmuhttps://youtu.be/8jw9C4MCta41
Price for1 pokaz
Time2 minuty 26 sekund
Calibermix 20-30mm
Shots150
CEF3
Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0.00 zł Total

Check out

Follow us on Facebook