UWAGA! PRZYPOMINAMY, ŻE ZAKUP MATERIAŁÓW PIROTEHNICZNYCH MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEZ OSOBY PEŁNOLETNIE! SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE, AKCEPTUJESZ REGULAMIN TYM SAMYM POŚWIADCZASZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT!

Karabinki Dostępnych produktów: 16

 • 5,99 zł

  KLASYCZNA TAŚMA STRZELAJĄCA SERIĄ PETARD. PRODUKT POLSKIEGO IMPORTERA JORGE SKŁADA SIĘ ZE 100 POŁĄCZONYCH Z SOBĄ MAŁYCH PETARD, KTÓRE PO ODPALENIU IMITUJĄ SERIĘ STRZAŁÓW Z KARABINU.

  W magazynie
 • 8,99 zł

  200 STRZAŁOWA TAŚMA POŁĄCZONYCH PETARD. PRODUKT FIRMY JORGE SKŁADAJĄCYCH SIĘ Z 200 MAŁYCH PETARD POŁĄCZONYCH Z SOBĄ LONTEM. PO ODPALENIU WYBUCHAJĄ ONE JEDNA PO DRUGIEJ IMITUJĄC TYM SAMYM STRZELANIE Z AUTOMATYCZNEGO KARABINU.

  W magazynie
 • 27,99 zł

  EXPLOSIVE VII TO RODZAJ KARABINKU, KTÓREGO CHARAKTERYSTYCZNĄ CECHĄ JEST UMIESZCZENIE W TUBIE. PO JEDNYM ODPALENIU NASTĘPUJE SERIA 70 WYBUCHÓW IMITUJĄCYCH STRZELANIE Z KARABINU. DZIĘKI SWOJEJ SZTYWNEJ I PORĘCZNEJ OBUDOWIE IDEALNIE NADAJE SIĘ DO UŻYWANIA PODCZAS GIER ASG I PAINTBALLU.

  W magazynie
 • 19,99 zł Brak w magazynie
  19,99 zł

  500 STRZAŁOWA TAŚMA IMITUJĄCA SERIE STRZELANIA Z KARABINU. TEN CZESKI PRODUKT CHARAKTERYZUJE SIĘ ŚWIETNĄ JAKOŚCIĄ WYKONANIA,SILNYM HUKIEM I TRZASKIEM, KTÓRY IDEALNIE SPRAWI SIĘ NA POLACH PAINTBALLOWYCH I W GRACH ASG.

  Brak w magazynie
 • 5,50 zł

  100 STRZAŁOWA TAŚMA OD FIRMY KLASEK TO PRODUKT ZNANY W CAŁEJ EUROPIE. SERIA POŁĄCZONYCH Z SOBĄ MAŁYCH ŁADUNKÓW INICJOWANA PRZEZ ODPALENIE JEDNEGO LONTU. GENEROWANY HUK I TRZASK DO ZŁUDZENIA PRZYPOMINA WYSTRZAŁY Z KARABINU MASZYNOWEGO.

  W magazynie
 • 4,99 zł

  ZESTAW 5 TAŚM KARABINKOWYCH. KAŻDA TAŚMA SKŁADA SIĘ Z 70 PETARD OPALANYCH JEDNYM LONTEM IMITUJĄCYCH STRZELANIE Z KARABINU. PRODUKT SPROWADZANY Z CZECH CHARAKTERYZUJE SIĘ BARDZO DOBRĄ JAKOŚCIĄ WYKONANIA, POSIADA ON EUROPEJSKI CERTYFIKAT JAKOŚCI I INSTRUKCJĘ W JĘZYKU POLSKIM.

  W magazynie
 • 157,99 zł Brak w magazynie
  157,99 zł

  KLASYCZNA POZYCJA DLA LUBIĄCYCH NIEOGRANICZONY HUK I TRZASK. 5000 ŁADUNKÓW POŁĄCZONYCH Z SOBĄ JEDNYM LONTEM I INICJOWANYCH JEDNYM ODPALENIEM. SERIA JAK Z KARABINÓW MASZYNOWYCH OGŁUSZY KAŻDEGO W POBLIŻU!

  Brak w magazynie
 • 355,00 zł Brak w magazynie
  355,00 zł

  NAJWIĘKSZA DOSTĘPNA W EUROPIE TAŚMA KARABINKOWA. PRODUKT OD POLSKIEGO IMPORTERA FIRMY TRIPLEX TO AŻ 100 000 STRZAŁÓW POŁĄCZONYCH JEDNYM LONTEM. NIC NIE RÓWNA SIĘ HUKOWI I TRZASKOWI GENEROWANEMU PRZEZ TĄ SERIĘ PETARD. PRODUKT DLA ODWAŻNYCH!

  Brak w magazynie
 • 100,00 zł

  JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH DOSTĘPNYCH W EUROPIE TAŚM KARABINKOWYCH. SMOCZY OGON (DRAGON'S TAIL) TO WYPRODUKOWANE PRZEZ FIRMĘ TRIPLEX POTĘŻNE 20 000 STRZAŁÓW POŁĄCZONYCH JEDNYM LONTEM. POZYCJA ZDECYDOWANIE DLA ODWAŻNYCH!

  W magazynie
 • 4,00 zł

  ZESTAW MAŁYCH KARABINKÓW PO 30 STRZAŁÓW KAŻDY. 10 TAŚM IMITUJĄCYCH STRZELANIE Z KARABINKU MASZYNOWEGO. CHARAKTERYZUJĄ SIĘ MAŁĄ SIŁĄ RAŻENIA I PRZECIĘTNYM HUKIEM.

  W magazynie
 • 5,50 zł

  KALASNIKOV 20 TO KOLEJNY RODZAJ 20 STRZAŁOWEGO KARABINKU PRODUKOWANY PRZEZ CZESKĄ FIRMĘ KLASEK. CHARAKTERYSTYCZNĄ CECHĄ WYRÓŻNIAJĄCĄ TEN RODZAJ PETARD IMITUJĄCYCH STRZELANIE Z KARABINU MASZYNOWEGO,  JEST JEGO KSZTAŁT. W PRZECIWIEŃSTWIE DO PODOBNYCH PRODUKTÓW TEN KARABINEK UMIESZCZONY JEST W TUBIE A NIE TAŚMIE, DZIĘKI CZEMU NADAJE SIĘ IDEALNIE DO...

  W magazynie
 • 12,50 zł

  KALASNIKOV 60 TO KOLEJNY RODZAJ 60 STRZAŁOWEGO KARABINKU PRODUKOWANEGO PRZEZ CZESKĄ FIRMĘ KLASEK. CHARAKTERYSTYCZNĄ CECHĄ WYRÓŻNIAJĄCĄ TEN RODZAJ PETARD IMITUJĄCYCH STRZELANIE Z KARABINU MASZYNOWEGO,  JEST JEGO KSZTAŁT. W PRZECIWIEŃSTWIE DO PODOBNYCH PRODUKTÓW TEN KARABINEK UMIESZCZONY JEST W TUBIE A NIE TAŚMIE, DZIĘKI CZEMU NADAJE SIĘ IDEALNIE DO...

  W magazynie
 • 8,90 zł

  CZERWONY KARABINEK 200 STRZAŁÓW TO SŁABSZA I TAŃSZA TAŚMA 200 STRZAŁOWA OD CZESKIEGO PRODUCENTA, FIRMY KLASEK. PO ODPALENIU LONTU NASTĄPI SERIA WYSTRZAŁÓW NICZYM Z KARABINU MASZYNOWEGO. PRODUKT ŚWIETNIE NADAJE SIĘ DO ASG I PAINTBALLA. JEŻELI SZUKASZ SILNIEJSZEJ WERSJI TO WYBIERZ CZARNY KARABINEK 200 STRZAŁOWY.

  W magazynie
 • 13,80 zł

  CZARNY KARABINEK 200 STRZAŁÓW OD FIRMY KLASEK TO NAJSILNIEJSZA TAŚMA 200 STRZAŁOWA DOSTĘPNA W EUROPIE. PO ODPALENIU LONTU NASTĄPI SERIA WYSTRZAŁÓW NICZYM Z KARABINU MASZYNOWEGO. PRODUKT ŚWIETNIE NADAJE SIĘ DO ASG I PAINTBALLA.

  W magazynie
 • 900,00 zł

  PEŁEN KARTON ZAWIERAJĄCY AŻ 72 SZNURY HUKERA. TO IDEALNY ODSTRASZACZ DZIKIEJ ZWIERZYNY. NAJLEPSZE ZASTOSOWANIE DO ODSTRASZANIA DZIKÓW, BOBRÓW, PTAKÓW, LISÓW .SZNUR NALEŻY POWIESIĆ I ODPALIĆ, NASTĘPNIE PRZEZ OKOŁO 6 GODZIN SAMOISTNIE BĘDZIE ON DETONOWAŁ PETARDY. DZIĘKI TEMU ZAPOMNISZ O ZWIERZYNIE PLĄDRUJĄCEJ TWOJE UPRAWY.

  W magazynie
Wyświetla 1 - 16 z 16 dostępnych produktów