KABARET CAT2 - TXB865
Reduced price! KABARET CAT2 - TXB865

KABARET CAT2 - TXB865

Triplex

TXB865 1/1

Warning: Last items in stock!

New

757.00 zł
789.00 zł tax incl.
Limited Special Offer!
ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO ODPALENIA TO PROFESJONALNIE PRZYGOTOWANE PRZEZ PIROTECHNIKÓW WYRZUTNIE, KTÓRE SKOMPONOWANE SĄ W GOTOWE POKAZY. CO TO ZNACZY W PRAKTYCE? NIE MUSISZ JUŻ PRZEGLĄDAĆ I KUPOWAĆ KILKUNASTU WYRZUTNI, SPĘDZAJĄC GODZINY NA DOBORZE IDEALNYCH EFEKTÓW. ZROBILIŚMY TO ZA CIEBIE! WYBIERZ POKAZ, KTÓRY NAJBARDZIEJ ODPOWIADA TWOIM UPODOBANIOM I BUDŻETOWI BO POKAZY FAJERWERKÓW NIE MUSZĄ BYĆ DROGIE. ZESTAW SKŁADAC SIĘ BĘDZIE Z JEDNEJ LUB KILKU WYRZUTNI POŁĄCZONYCH Z SOBĄ ZA WCZASU LONTEM. JEDYNE CO BĘDZIE TRZEBA ZROBIĆ TO PODPALIĆ LONT I ODDALIĆ SIĘ NA BEZPIECZNĄ ODLEGŁOŚĆ, KTÓRA WSKAZANA JEST ZAWSZE NA ETYKIECIE PRODUKTU.
TRUMp 07/08/2019

Super

Jak za taką cenę to super

  Write your review !

  Write a review

  KABARET CAT2 - TXB865

  KABARET CAT2 - TXB865

  Shipments and returns

  Your pack shipment

  Packages are generally dispatched within 2 days after receipt of payment and are shipped via UPS with tracking and drop-off without signature. If you prefer delivery by UPS Extra with required signature, an additional cost will be applied, so please contact us before choosing this method. Whichever shipment choice you make, we will provide you with a link to track your package online.

  Shipping fees include handling and packing fees as well as postage costs. Handling fees are fixed, whereas transport fees vary according to total weight of the shipment. We advise you to group your items in one order. We cannot group two distinct orders placed separately, and shipping fees will apply to each of them. Your package will be dispatched at your own risk, but special care is taken to protect fragile objects.

  Boxes are amply sized and your items are well-protected.

  Data sheet

  Link do filmuyoutu.be/hcmrcFv4aqw
  Time2min 17sek
  Calibermix 20-30mm
  Shots238
  Ignition typeFuse
  Cart 0 Shopping Cart

  No products

  Free shipping! Shipping
  0.00 zł Total

  Check out

  Follow us on Facebook